şükela:  tümü | bugün
  • urfa'daki cem-i cümle ingilizce öğretmenini nevali otele toplayarak yaklaşık 1 saattir kafasını reklamla sikmekte olan kuruluş. mesleki eğitim gelişim diye geldik ama tv8 açıp izlesek sanırım daha iyi olurdu.
  • uluslararası bir dil eğitim markası. bau okulları bünyesinde dünyanın farklı yerlerinde yer alan çok başarılı marka.türkiye'de bulunan en büyük şubesi mentora fethiye adıyla muğla'da hizmet vermektedir.tüm öğretmenleri ve aktivite liderleri profesyonel yabancı öğretmenlerden oluşan bu kampta bir müddet kalma fırsatı bulmuştum.

özetle ,öğrencilerin dil öğrenmeleri için yabancı bir ülkeye gitme gerekliliklerini ortadan kaldıran kuruluş
  • yeni adı mentora fethiye, aynı tesisin ilk adı english more, battı... son adı im academy di, oda batar ayak bunlara devretti, gidiş o gidiş. arada bir sürü çalışan değişti, isim değişti, olmuyor işte, olmadı mı olmuyor. şimdi en son bakıyorum fethiyede dil kampı kurduk diyorlar, olum yıllardır var neyi kurdun, yıllardır da çalışmıyor, parası olan ingiltere'ye abd'ye gidiyor, aklı başında insan da burada ingilizce öğrenilmeyeceğini zaten biliyor. neymiş fethiye de ingiliz varmış, mesele ingilizle bitse istanbulda öğrenilir. istanbul da daha çok ingiliz var. hoplamaya zıplamaya dünya para vermek isteyenlere hitap eden sit alanında kurulu benim gibi fethiyelilerin bakıp bakıp güldüğü ilginç bir kurum.