• şu adamın gerçekten böyle biri olduğuna inanan çok ağır maldır. la adam "yeni konseptim bu" diyor, yüzüne takma sakal yapıştırıyor yetmiyor eline bir de asa alıyor, adını mahmut olarak değiştiriyor. yani meriç yine bildiğimiz meriç. her zamanki gibi yine trollük peşinde.
  • ünlü ismin son hali görenleri şaşırttı
  • liseliler bilmez, "ahu ahu ahuuuuuuu" diye şınav çekerken en azından sempatikti.

zaten saçma bir insandı, iyice saçma sapan bir şey olmuş.
  • değişimini gayet samimi buldum. açıklamalarını ise gayet mantıklı. amacı yaranmak olsa idi bunu daha doğru zamanda yapardı zira adam gayet zeki biri. iyi niyetine inandım, hayatında iyilikler dilerim. herkese özgürlük dileyen bireylerin, adamın sadece kendisini bağlayan seçimleri için kin kusmasının iki yüzlülük olduğunu düşünüyorum.
  • adam konuşurken hala trolluyormuş gibi geliyor bana :)

nasıl bir imajla yerleştiyse kafaya...
  • kesinlikle inandırıcı olmayan bir değişim, içtenlik samimiyet yok. konuşmasını bile "mübarek yaşlı dede" formatına çevirmiş.

bu tarz devrimin daha samimi ve kimsenin meriç erkan'daki gibi dalga geç(e)mediği örneği için ;

(bkz: gamze özçelik)
  • vakti zamanında sabah programlarında yaptıkları komedi seviyesine erişen bir kişi ve tarz bilmiyorum. o zamanlar yaptığı trollük ve tiyatro karışımı sanata son derece saygı duyarım. okuduğu okullar ve katıldığı matematik olimpiyatlarında derece almalarıyla da zeka seviyesinin yüksekliği anlaşılabilir.

adam bu güne kadar çalmamış, çırpmamış, kimseyi kandırmamış tartışmalı da olsa sanatını icra etmiş. kendi açımdan baktığımda hayatımıza renk katmış saygı duyduğum bir abimiz.

videoda kişisel dönüşümünü anlatmış, kişisel tercihlerinden bahsetmiş.

bir saygıyı hak etmiyor mu?
  • bünyelerde yaşar alptekin şoku yaşatmıştır.
  • bu adam bizim sitede oturuyordu daha geçen sene giyimi tipi tavırları vs eskisi gibiydi, vakitleri bilemem ama cumaları kaçırmazdı. bir senede acayip bir değişim olmuş.
  • nedense bu da ilgi çekmek için yapılmış bir hareket gibi geldi. bastonla imajı tamamlamış gibi.

bu yolu tercih etmesinde sıkıntı yok, sıkıntı bunu da şova çevirmiş olması.
hesabın var mı? giriş yap