• hayatım boyunca karşılaştığım en itici insan. bu veledi tanıyınca yıllardır 2 kişiden oluşan nefret listeme giriş yaptı ve açık ara liderliğe ulaştı. umarım bi daha karşıma hiç çıkmazsın. byezz.

edit: loser, ezik annadın mı. hahahahahhsjsj.

edit 2: anladık amk tamam biliyorsun, anladık lan. ne zaman kovuyorsunuz bu herifi?

edit3: temmuz ayı viral videolarındaki tosuncuk bölümündeki gülüşüyle yine kendinden iğrendirmiştir. bu çocuğu hiç sevmiyorum be kardeşim.

edit4: paris, bir ülke değildir. kendi berbat esprilerine de bu kadar fazla kişneme.
  • görsel
    bir insan bu kadar mı itici olabilir amk ya? hele ki gülüşü... izlerken bileklerimi kesesim geldi.
  • eski youtuber yancısı eğeğğeğ 'luuzırr komplesk' olan insan.galiba ekşinin zamamanında* * türkiyedeki internet kültürüne yön verdiğini bilmiyor
  • tepkikolik kanalında arada çıkan antipatik bir tip, başka adam mı yoktu orada dedirtmiştir.
  • ben bu adamın iyi yürekli biri olduğunu düşünüyorum. konuşurken gözleri parlıyor, hayat enerjisi yüksek ve özü sözü bir. esprili bir tarafı da var en azından muhatabını germeye değil güldürmeye çalışıyor. kesinlikle arkadaş olmak isteyeceğim insan tipi. kendisi ile sırt sırta verip skemeyeceğimiz insan yok gibi.
  • içinde kötülük barındırmayan, doğal ve sempatik bir tk yorumcusu. kendisi hakkında olumsuz şeyler yazanlar demek ki tanıyorlar, yoksa ben youtube'dan gördüğüm kadarı ile çok efendi ve anlaşması kolay biri olarak tanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap