• aylık 19.79tl premium üyeliğim sayesinde istediğim renge dönüştürebiliyorum. yazarların mail adreslerine ulaşabilmem de cabası. sigaram yok bir şeyim yok aylık 20tl bile olmayan bir parayı buraya vermek bana saçma gelmiyor açıkçası. ayrıca yılbaşılarında yolladıkları takvim de çok hoştu. ama geçen ramazandaki imsakiye biraz basite kaçılmış gibi geldi bana daha kaliteli bir kağıt kullanılabilirdi. her şeye rağmen güzel bir aktivite oluyor bana sosyal anlamda memnunum.
  • herkesin cevap hakkı olduğuna saygı ve inancımla açık bıraktığım mesajlaşma fasilitesinden öyle küfürler edenlerle muhatap oldum ki, her gördüğumde tereddüt yaratan renktir. boş beleş entry’ler girmeme sebep olmuştur. bu vesileyle iyi niyetle yeşillendirenlere saygı ve selam eder, diğerlerine de her zaman yazdığım gibi daha önce yazdıklarını “aynen iade ediyorum” derim.

tedirginliğim ürkekliğimden değil, endamlarımızın yüzleşmediği insanlarla muhatap olmak istemememden.
  • yanınca bir gülümseme kaplıyor, ta ki şunu görene kadar. "x entry'niz x başlığına taşındı."
  • henüz göremediğim bildirim.
  • ekşi sözlük başlık taşımaları olmasa yanacağı yok şu garip kutunun.
  • ben görünce acaba gene hangi dengesiz asabımı bozucak diye üzülüyorum, kapatmayı bile düşünüyorum da bazen işe yarıyor işte... en sevdiğim yeşil dolar tonu başkası sarmıyor beni.
  • sözlüğe giriş nedenlerimden biri. öyle ki sırf mesaj atıldığında görmek için telefona app'i indirdim. yazıyoruz ediyoruz, belki ortak düşünce belki karşı düşünce tartışacaksın, konuşacaksın. entry'lere geri dönüş alamadıktan sonra yazmanın neden o kadar da anlamı olsun ki...
  • merak uyandirici bir yesildir. iyidir, guzeldir, hostur bu yesil :)
  • çaylak üyenin mesajınız var yeşili yandığında ilk akla ne gelir, tahmin edebilirsiniz az çok,
    evet sevgili sözlük bir anlık da olsa, çaylaklığımın sona erdiğinin haberi verildiğini sandım taaki mesajı okuyana kadar, neyse bir başka bahara artık,
  • an itibariyle oldukça tehditkar ve ısrarkeş bir yeşile evrilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap