şükela:  tümü | bugün
 • susayım diyorum ama dayanamayacağım %99,9'unuz vasıfsız tiplersiniz. çoğunuzun profili iddia bayisi gibi ter kokuyor. karizmatik görünmek için araya sıkıştırdığnız iki üç film ve kitap başlığı ne yazık ki kaliteli değil hıyar gibi gözükmenize neden oluyor.

  söyleyecek sözü olmayanın sözlükte aşk araması ve daha beteri bu başlığa ağlayarak o mesajı alacağına dair duyduğu inanç acıklı değil mi canına yandıklarım. bir de utanmadan ters psikoloji yaparak o mesajı devşirmeye çalışanlar var.

  sözlük bir iletişim aracı, eğer günlük hayatta etkileyici isen burada da etkileyicisin, değilsen geçmiş olsun. insanlar sırf sözlük yazarı diye size gelişigüzel mesaj atıp aşkını ilan edecek değil ya düdük makarnaları. kaldı ki yüzbinlerce yazarı var bu sözlüğün kum gibisiniz kum. fark yaratmıyorsan kim nasıl görsün seni, hatta görmeyi de geçsin etkilensin iletişim kurmak istesin.

  acımasız bir yazı oldu ama birinin sizi bazen biraz tokatlaması lazım.
  yoksa yetersizliğinizi pas geçip, sizin haricinizde gelişen durumları yalnızlığınıza bahane ediyorsunuz.
 • başlamadan evvel mesajlaşılanın karşı cins olduğunu kontrol etmekte fayda var.

  gülücükler içinde heyecanlar saçarak geçen bi dialogu allaha emanet ol biraderim ile bitirmek çok koyar adama.
 • yoğun mesajınız var yeşilleri ile zirveye çıkıp, whatsapta tek çizgi kalan mesajlarla sona erecektir. *
 • yaklaşık on yıldır devam ediyor. üstelik aynı evde, iki bebekle daha da büyüdü.
  önyargılı olmayın bi de maşallah deyin.
 • ekşi sözlük moderasyonuyla yaşadığımız aşk. sürekli mesaj mesaj. yeşil gördükçe seviniyorum. entrylerimi, üşenmeden doğru başlığa taşımacalar. başım derde girmesin diye bazı entrylerimi yok etmeler. çok tatlı ya, bunun sonu nikaha kadar gider bence.
 • 2 arkadaşım bu yeşillikle mutlu yuvalarında "evet" demenin sevincini yaşamıştır.

  birbirlerini deli gibi seven 2 çift çıktı bu topraklardan.
 • yeşille başlayan engelle biten büyük aşktır.
 • sanal ortamlar iliski baslangiclari icin pekala bir adim olabilir; herkesin kiz bulacak anasi, erkegin meslegini sorgulayacak babasi, gonul isleri sorununu cozecek bir yakini olmayabilir... kisinin kendisi cok cekingendir, etrafindakilerin/hoslandiklarinin kadrolu kankasi oluyordur hep... yaralarini saramadigi bir ask yasamistir bu yuzden cevresinden(okulundan, isinden) her seyden gecmistir... belki de cirkindir ve seksi bakislarla degil de ufuk acan sohbetlerle bir seyler baslasin ister...
  olamaz mi? olabilir...
  yalniz internet dedigin tam bir kurtlar sofrasi, guven cok cok cok sonradan saglanir, orasi ayri.
  darisi basima...
  **
 • bu benim.2011 yılında erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular başlığında paylaştığım bir entryle baslayan ask hayatimiz hala devam ediyor 2 tane de evladımız gözlerinizden öper.herkese sevgiler.sevin , sevilin sevgili yazarlar.