• susayım diyorum ama dayanamayacağım %99,9'unuz vasıfsız tiplersiniz. çoğunuzun profili iddia bayisi gibi ter kokuyor. karizmatik görünmek için araya sıkıştırdığnız iki üç film ve kitap başlığı ne yazık ki kaliteli değil hıyar gibi gözükmenize neden oluyor.

söyleyecek sözü olmayanın sözlükte aşk araması ve daha beteri bu başlığa ağlayarak o mesajı alacağına dair duyduğu inanç acıklı değil mi canına yandıklarım. bir de utanmadan ters psikoloji yaparak o mesajı devşirmeye çalışanlar var.

sözlük bir iletişim aracı, eğer günlük hayatta etkileyici isen burada da etkileyicisin, değilsen geçmiş olsun. insanlar sırf sözlük yazarı diye size gelişigüzel mesaj atıp aşkını ilan edecek değil ya düdük makarnaları. kaldı ki yüzbinlerce yazarı var bu sözlüğün kum gibisiniz kum. fark yaratmıyorsan kim nasıl görsün seni, hatta görmeyi de geçsin etkilensin iletişim kurmak istesin.

acımasız bir yazı oldu ama birinin sizi bazen biraz tokatlaması lazım.
    yoksa yetersizliğinizi pas geçip, sizin haricinizde gelişen durumları yalnızlığınıza bahane ediyorsunuz.
  • başlamadan evvel mesajlaşılanın karşı cins olduğunu kontrol etmekte fayda var.

gülücükler içinde heyecanlar saçarak geçen bi dialogu allaha emanet ol biraderim ile bitirmek çok koyar adama.
  • yoğun mesajınız var yeşilleri ile zirveye çıkıp, whatsapta tek çizgi kalan mesajlarla sona erecektir. *
  • yaklaşık on yıldır devam ediyor. üstelik aynı evde, iki bebekle daha da büyüdü.
    önyargılı olmayın bi de maşallah deyin.
  • ekşi sözlük moderasyonuyla yaşadığımız aşk. sürekli mesaj mesaj. yeşil gördükçe seviniyorum. entrylerimi, üşenmeden doğru başlığa taşımacalar. başım derde girmesin diye bazı entrylerimi yok etmeler. çok tatlı ya, bunun sonu nikaha kadar gider bence.
  • ekşisözlük başta olmak üzere sanal ortamlar ilişki başlangıçları için pekala bir adım olabilir.

herkesin kız bulacak anası, erkeğin mesleğini sorgulayacak babası, gönül işlerini çözecek bir yakını olmayabilir...
    kişinin kendisi çok çekingendir; etrafındakilerin, hoşlandığı kişilerin kadrolu kankası oluyordur hep...
    yaralarını saramadığı bir aşk yaşamıştır bu yüzden çevresinden, okulundan, işinden, her şeyden geçmiştir...
    belki de çirkindir ve seksi bakışlarla değil de ufuk açan sohbetlerle bir şeyler başlasın ister...

olamaz mi? olabilir...

yalnız internet dediğin tam bir kurtlar sofrası, güven çok çok çok sonradan sağlanır, orası ayrı.

darısı başıma...
    **
  • bu benim.2011 yılında erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular başlığında paylaştığım bir entryle baslayan ask hayatimiz hala devam ediyor 2 tane de evladımız gözlerinizden öper.herkese sevgiler.sevin , sevilin sevgili yazarlar.
  • kimi zaman evlilikle sonuçlanabilir.

(bkz: kısmet bu işler)
  • yoktur.

mesajını var yeşili ile başlayan hayal kırıklığı vardır.
hesabın var mı? giriş yap