• (bkz: metamask.io)
  • o kadar güzel ki insan "keşke ethereum foundation tarafından standart haline getirilse" diyor bazen.
  • browserın anasıyla nikah kıyan eklenti. cpu kullanımını yüzde 30'a çıkartıyor. kaldırdım, rahatladım. yemişim etherini.
    (donanımhaber forum mesajı gibi olmasın ama i7 7700hq, 16 gb ram pc'den bahsediyoruz. seni kodlayan coder ne kullanıyor acaba?)
  • iyi, güzel, hoştur fakat eklentiyi kurmak için istenen izinler:

"access your data for all websites
    ınput data to the clipboard
    store unlimited amount of client-side data"

ben bu yetkileri babama vermem.

yıllar sonra gelen edit: uniswap gibi merkezsiz borsalar çıktı ve oralara çok potansiyelli koinler gelmeye başladı. bu fırsatı kaçırmamak için mecburen kullandım, kullanıyorum. elimizdeki en iyisi bu şu an. özellikle de firefox üzerinden kullanıldığında. chrome'a hiçbir bilgimi vermemeye çalışıyorum.
  • alternatif olarak brave browser kullanarak, güzelim tarayıcının crypto wallets özelliği kullanılabilir. metamask için gerekli izinler gerçekten can sıkarken, brave imdadına yetişmektedir adeta.

edit0:yazım hatası
  • ether haricindeki coinlerin transferi için gerekli olan ücreti (fee) illa ki ether üstünden istediği için etheriniz yoksa coin gönderemediğiniz cüzdan
  • garip bir cüzdan... xlm, bnb ve eth olarak 3 ayrı hesap açtım... (zaten sen bu coin'leri destekliyorsan neden hala hesap açtırıyorsun bana, ne uğraştırıyorsun)

ancak hesaplarıma göndermek istediğimde hata veriyor, 3 coin'in de alım adresi aynı...

garip işler... receive diyeceksin adresi vereceksin kardeşim bu kadar basit. ne zorlaştırmışsınız ya...

bu mühendis kafalıların dünyayı bize daha kolay hale getireceği yok.
  • sadece erc20 uyumlu bir cüzdanda xlm(stellar chain) ve bnb(binance chain) hesabı oluşturduğunu sanıyorsan (muhtemelen assets bölümüne isim benzerliği olan scam erc20 tokenler ekledin) ve bu adreslere ciddi ciddi hata alacak kadar gönderim yapmayı denediysen (tren yolunda araba ve uçak sürmeyi denemişsin) ciddi söylüyorum bırak bu işleri. azıcık ne yaptığınızı bilin amk.
    biri de der ki erher harici gönderimlerde de fee olarak eth alıyormuş. lan ethereum blockchaininin olayı bu zaten. borsadan gönderim yaparken adam gönderdiğin tokendan kesip cebe atıyor ve gönderim ücretini de en cüzi şekilde kendi etherinden ödüyor.
  • eğitim videomu youtube üzerinden ücretsiz ve reklamsız şekilde paylaştım

https://www.youtube.com/watch?v=x4c-u8gprsi&t=815s
  • hacklenmiş ve hesapların boşalmasına yol açmış uygulamadır.

uzak durunuz. uzun zamandır erişilmeyen bir hesaba erişimin ardından hesaptan bilgi dışında önemli miktarda coinin başka bir hesaba transferinin gerçekleştiğine tanık olduk. şu anda telegram üzerinde tartışma sürmekte.

uzak durun.
hesabın var mı? giriş yap