• deniz zeyrek'e atarlanıyor şu an, kendisine fare dediğini iddia ederek. çok alınmış. stüdyoyu terkediyor :)

mevzunun özeti için:

video geldi: fare lafının döndüğü an ve mete yarar'ın atarlandığı an

5 dakika falan önce bir konudan bahsediyorlardı, mete yarar gece 12'den sonra kabağa dönüşüyormuş dedi deniz zeyrek için. deniz zeyrek de fareye dönüşmekten iyidir diye cevap verdi, karşılıklı gülüştüler.

5 dakika geçti, mete yarar elindeki cep telefonundan sosyal medya mesajlarını okuyup (kendisi için fare diyip dalga geçiyordu millet sanırım twitter'da), bir anda hiç bir şey yokken gaza geldi, deniz bana bir daha hayvan demeyecek, şu sosyal medya mesajlarına bak ayıp ya diyerek, deniz zeyrek'e atar yaptı, bir daha bu adamın olduğu programa çıkmam dedi ve stüdyoyu terk etti.

program reklama girdi, mete yarar gitmiş tabi, dönüşte kalan konuklar yine güldüler bunun terketmesine çünkü kırk yıl düşünse bundan daha saçma bir hareket yapamazdı :)
  • bu defa yardırmıştır.

(bkz: yardırarak stüdyoyu terk etmek)
  • deniz zeyrek gibi beyefendi bir adama kabarıp kabarıp kendini doldurup programı terk etmiştir
  • kendisine deniz zeyrek tarafından fare dendiğini iddia ederek yayını terk eden habertürk’ün zimmetli güvenlik görevlisi :)
    edit: işin ilginç yanı deniz zeyrek bu fare benzetmesinden sonra mete beyimiz buna 2 defa ‘katılıyorum’ dedi. sonra herhalde twitter’da ‘oouu sana ne dediii’ tarzı ergen tweetleri görünce kendi kendini gazlayıp yayını terk etti.
  • son derece kompleksli biri olduğunu çok belli eden, bilgisi az fikri çok olan, az önce saçma sapan bir şovla yayından çıkan ezik kişi. umarım bir daha dönmez.
  • programı terk etti. fare lafına oldukça alındı.
  • jeton kaç köşeli bunda jdndjdnd

mete: 12’den sonra balkabağına dönüşüyor hehehe
    deniz: fareye dönüşmekten iyidir mete
    mete: katılıyorum heheheheh

10 dakka sonra...

+seviyesiz herif!!!! senle bi daha programa çıkanın tamam mı?!!! bana bir daha hayvan lakabı takamazsın!!

hushdjdndkdnf

twitterdan edit: deniz zeyreğin yağmur yağıyor lafına mete yarar sen bana nasıl ördek dersin diyerek stüdyoyu terketti kfnfkfmfkfndk

edit2: twitter’dan deniz zeyreğin konu hakkında programı ilk meteler terkeder yorumu yapması isteniyor kfnfjfnfnf
  • kesinlikle ruhsal durumu yerinde değil. düşündüğüyle savunmak zorunda kaldığı arasına sıkışmış kalmış, ruh hali de aynı gel giti yaşıyor ister istemez.
  • (bkz: mete atar)
    sinirli bu aralar.
  • az önce habertürk kanalında programı terk eden adam. bence yanlış anladı deniz ona fare demedi programın genel akışı için konuştu.
hesabın var mı? giriş yap