• 20 suç kaydı var ve dışarıda geziyor, hedef 2023 mü!

söyleyeceklerim bu kadar..
  • (bkz: tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı) is loading... loading... loading... loading...
  • ne olmasını istiyorsun? evinin içinde polisle çatışsın mı?
  • adamın maskeyle evde beklemesi de bilinçli bir suçlu olduğunu gösteriyor.
  • olay sırasında cep telefonuyla videoyu çeken kişinin başarısıdır. sosyal medya olmasa şu an evinde kaçak çayını içiyordu yavşak. şans işte.
  • toplumun gazını almaya yönelik hareketler.com

tt ye girdi diye anında polisler adamı bulmuş.

kadını öldürse bu kadar hızlı sonuç alamazlardı.

her şey göz boyama.

adamı da 2 güne salcaklar.

edit: ayrıca videoyu izledim şimdi. flash tv oyunculuğumu bu ya. adam maskeyle hazır bekliyor , kamera açılmadan önce yapılacaklar prova edilmiş gibi. aksjdaksdj
  • kapıyı açmadan maskesinide takmayı ihmal etmeyen bir insan müsveddesi kovid önemli tabi
  • anlamadığım nokta adam maskeli, ful giyinik durumda(ceketi olduğunu görüyorum), bıçak (suç aleti)en orta yerde, adam 0 tepkili. hmm..

edit:imla
  • arkadaşlar adam elbette ki kamera kayittayken yakalanmadı. ne kadar zekisiniz hemen de kurgu olduğunu anlamışsınız. adamı etkisiz hale getirip bi güzel de dovmuslerdir. sonra halkin içi soğusun diye bir de kamera kaydinda yakalayalim denmiştir. kamera kaydı açıkken niye böyle bir operasyon yapılsın güvenliği zaafiyete ugratsinlar. polis ben üstüme düşeni yaptım gerisi adli mercilerde diyerek topu atmış. burda 180 iq gibi kurgu diyerek ne kadar zeki olduğunuzu kanitlamayın
  • polisler az kalsın türk kahvesi içip öyle gidelim diyecekmiş.
    en sonki çelik kapı olayından sonra , tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır hesabı artık kırmaya çalışmıyorlar :d

saldırgan tekrar çıkacağını bildiğinden alışmış olmalı. başkası olsa kaçmaya çalışırdı. ah türkiye adaleti. suçluları bile artık korkutmuyorsun.
hesabın var mı? giriş yap