• iversonun yaptıgı crossover sıradan bir crossoverdır... ama mj'e yapıldığı için çok konuşulur ve unutulmaz...

böyle bir oyuncudur işte...
  • bad teacher filmindeki su sahneyi hatirliyorum hr bu tartismalari gordugumde; jordan'ci bizim nesilden beden egitimi ogretmeniyle gunumuzun minik lebron'cusu :)

- it's the only argument i need shaaaaaanwwnlkasjlkasjdlasaskjd

https://www.youtube.com/watch?v=gabojiyn1zy
  • sol frame'de yine geyik sebebiyle de olsa heyecanlandırandır. utah finali o son maçı sabaha karşı izlememiş olanlar;
    (bkz: anlayamazsınız)
  • space jam'i izleyip adamı dünya tarihinin en büyük sporcusu yapmışlar. oynadığı sporun kurallarını, oynanış tarzını değiştiren, bütün dengelerini alt üst eden adamlar var lan. nba bu yüzden formasını emekli etmedi. mj çok çok iyi bir basketbolcuydu, bu kadar. basketbol sporunda herhangi bir değişiklik yaptırmadı. iyi istatistikleri vardı, iyi şutlar soktu, iyi maçlar kazandırdı. gel gelelim hiçbir kategoride lider de değil. kariyeri boyunca başarılı olduğu bir senaryo da yok, 27 yaşına kadar ağlattılar adamı. şunu da belirtmek lazım ki mj şampiyonlukları döneminde de nba tarihinin en iyi yancı kadrosu ve koçuyla oynuyordu. belki en iyi mj'dir ama, farkı birçok basketbolcudan sadece 1 tık iyi olmasıdır. ötesinde bir şeyi basketbol bilgisi iyi olan hiç kimse önermez bile.
  • burada bu adamın bile basketbol yeteneğine laf söylendi ya eksisozluk artık bitti dostlar tamamdır
  • an itibariyle başlığı altında bazı inci tabanlı orospunun evlatlarının trollük yaptığı sporcu. buranın bari içine etmeyin soysuz köpekler.
  • hakkında bu kadar entry girildiğini görünce başına birşey geldiğini sandım. elbette çok iyi bir oyuncudur. ama en iyisi mi bilemedim. benim nba için favorim her zaman wilt chamberlain olacaktır.
  • 90'ların sonuna doğru türkiye'de henüz evlerde internet yokken * ortaokula giden bir çocuğun * gece 3'lerde ayağa kalkıp basketbol izlemesine sebep olan kişi.

cine5'te space jam'i şifre girmeden önce yayınlanan 5 dakikalık kısmını gözümü kırpmadan heyecanla izlediğimi hatırlarım.
  • son yıllarda ülkemizde süregelen herşeyi değersizleştirme, aşağılama kültüründen payını alan basketbolcu.
    politikacılar, bir nesli sikip attımız amk.
    sizde politikacıları bu kadar örnek almayın lan zikikler.
    jordan siz beğenmiyorsunuz diye jordanlığından birşey yitirmeyecek.
  • toplam skor / maç sayısı olarak bakıldığında nba in en iyi istatistiğine sahip oyuncusudur

hala bu adama bok atanlar var. yok hiç bir alanda lider değildir filan
    gidip bi köşede sessizce geberin

http://www.landofbasketball.com/…_career_season.htm
hesabın var mı? giriş yap