• sen birde macrocenter'ları gör.
  • güzel kadın yoktur bakımlı kadın vardır.
  • tespit gibi tespittir.
  • migros geçmiş dönemlerde olduğu kadar lüks segment bir marka değil artık pazarda hatta kampanyaları takip ettiğiniz takdirde muhafazakar kesimin alışveriş yaptığı çağrı, kim, mopaş gibi markalardan çok daha uyguna ürünleri bulabiliyorsunuz (ki şarküteri ve kasap reyonunun içeriği ve kalitesi sözünü ettiğim markaları kat kat aşar) lakin müşterinin gözünde marka nasıl kendini konumlandırdıysa (içeride yer alan sarı ışık ve mağaza alan ölçülerinden kaynaklanıyor belki de) bir türlü mevcut yerinden düşmüyor, helal olsun diyorum başka birşey diyemiyorum.

aynı durum starbucks içinde geçerli ancak o başka bir başlığın konusu....
  • çirkin kadin yoktur. migros'a gitmeyen kadin vardir ahaha
  • kasada migros kart için verilen telefon numarasını aklında tutup bulaşıklık yapma potansiyeli olan yazar beyanı
  • güzel bir kadın olmadığımı teyit eden başlık. mahalle marketine gidiyorum uzun zamandır, esnaf kazansın. ama düşünceli biriyim en azından hem önemli olan iç güzellik değil mi? değil, değil, biliyorum.
  • nasıl bir yokluktasın arkadaş. bütün gün kız görmek için migrosta mı takılıyorsun.
  • şube adı ver piç bizim burda yok.
  • hayda, olum niye açık ediyon yarın kahvehaneye dönecek swh.

not: insanların alışverişinden kişilik çıkarımları kasan insanlar içeren başlık. ayıptır.
hesabın var mı? giriş yap