• zamanında irc ortamlarında admin'imdi,
    sonra sözlükte moderatörümdü
    burdan da çıktı korkuyorum bankada it bölümüne geçer gene üstümde olur bu adam. ***
  • an itibariyle olan biten'de veda mesajını göremediğim, umarım yaptığı hatayı anlamıştır da vazgeçmiştir dediğim, istatistik kategorilerinde halen moderatör aktiviteleri ile göze batan, görüşemesek bile hala çok sevdiğim eski dost.
  • zamanında azimli olmak için mouse'unu bozmu$tum bu sabır ta$ı insanın..
    en populer sozluk yazarlarında 1 numara olması (http://sozluk.sourtimes.org/stats.asp?id=27) modsal bir tortu olmu$.. modluktaki son günlerine kadar aktivitesini sürdürecek kadar da sorumluluk duygusu sahibi..
  • sagi ayri solu ayri oynamayan, dediginden de kolay kolay sapmayan adam gibi adamdir mikado. yattigi, oturdugu yerden yaptigi laz felsefesi cok zaman "lan lan?" diye benim aklimi basima getirmis, dogru bildigim seyi gozden gecirmeme yol acmistir. "bu herifi iyi ki taniyorum, biliyorum" diye sukrettigim insanlardan (ki iki elin parmaklarini gecmez bu sayi) birisidir.
  • mikado hakkinda kafamda bir tanim ve verebilecegim bir ornek var ve evet eklemekten de cekinmiyorum.
    kendisine yaklasik yirmi metre yaricapinda bir kuresel hacim yakinliginda bulunmama ragmen emekliligini az once burdan (bkz: buradan) ogrendigim, sozluke girdigimde benim de elimden tutmus, yetmemis ise girdigimde de elimden tutmus, o da yetmemis gordugu her yerde bir yerimden tutmus, top sakalini kestigi zamanlarda nukleer bomba etkisi yaratan, kesmedigi zamanlarda ise zaten patlatan, bazen zeka seviyesinin benimkinin uzerinde oldugunu hissettigim ve bu tur durumlarda suratina karsi sadece gevrek gevrek siritabildigim, kendisi yuzunden ozenip, ultraedit gibi ne idugu belirsiz programlar kullanmaya basladigim, bu sayede isyerinde onun ekolunden geldigimi soyledigim, lakin onun gibi adamin suratina bakarken konfigurasyon yapamadigim (bu arada bu sovu kolpa olabilir, supheliyim zira, o sizin suratiniza bakip sizi dinler gibi gorunurken, diger tarafta baglandigi cihazda ne yaptigini dikizleyemeyecek kadar saskin oluyorsunuz, bu sayede aslinda sadece asdasdasdasd yada qwertyqwertyqwerty de yapiyor olabilir!) sirf bu yuzden de beni isi birakma seviyesine getiren en onemli parametre olan, onun okumaktan ve duymaktan bikmis olabilecegi kesin ama gercekten turuncu olan, hadi turuncudemeyeyimdekavuniciyadaportakalrengiseklindecesitlemeyapayim, hergun ayri bir marka ve model usb disk ile gordugum ve ne isler karistirdigini kestiremedigim, sirf hakkinda bu kadar uzun yazacagim diye bu gune kadar entry girmedigim, ama ongordugum gibi cok uzun yazdigim ve muhtemelen bu sure zarfinda sozluk tarafindan otologof edildigim, ama buna ragmen yolla tusuna basip da yusuf yusuf otecegim, ekstirem sporlar ile ugrasmadigim ve sadece badibulding yaptigimdan hayatimdaki adrenalin artisi eksikligini bu sayede karsilayip diger tarafta ctrl+a ve ctrl+v sekansi ile yazdiklarimi kopyalamaktan da geri kalmayacak kadar tedbirli davranmamdan kendisine ne kadar ehemmiyet ve hormet ettigimi anlamaniz gereken adam.
  • burda kamuoyuna acikliyorum; mikado bey moderatorlugu birakmamis, aksine aksine cok kotu butonu mafyasini tesbit ve tahrip amaciyla tedbil i nik edilerek ssg bey tarafindan mafyanin icine yerlestirilmistir

(bkz: kurtlar vadisi)
  • katanam var diyordu ama yan sanayiiye yarı otomatik pompalı yaptırıyormu$..
    http://www.istanbulsilah.com/mikado.htm
  • uzun zamandir gorusemedigim dost.
    zamaninda telefonda az debelenmedik. (bkz: bgp) (bkz: igx) (bkz: atm) (bkz: frame relay) (bkz: cisco)
    istanbula geldigimde arayacagim bu sefer, soz!
  • süper bi' insan. böyle yürek kimsede yok...
  • (bkz: o bir ajan)
hesabın var mı? giriş yap