• son dakikaya kadar gayet başarılı iyi toplar çıkarmış kalecidir. şanssız bir pozisyon yaşadı hem gereksiz çıktı, hem akhisar defansı uyudu derinliği bozup arkaya kaçırdı, hem ayağını uzatan donk son anda dokununca iş bozuldu, arkasında buldu topu.

hata olur, misal bizim volkan benzer çok yedirdi, hala yediriyor, son saniye şike mike boş laf, hiç olacak iş mi? ayıptır, iftira günahtır.

edit: fb
  • en az 5 net pozisyonu kurtarmış kalecidir. hadi siktirin gidin az ötede ağlayın.

maçı izlemeyen şikeci kuşların iftira attığı kalecidir aynı zamanda. herkesi kendiniz gibi bilmeyin.
  • klasik beşiktaşlı ağlaklığına maruz kalmış kaleci. kendileri şampiyon olduklarında şerefli şampiyon söke söke kazandık. rakipleri şampiyon olduğunda şerefli bilmemkaçıncı, ligde şaibe var imaları.

yine misal galatasaray, abdullah avcı, okan buruk vb galatasaraylı bir td'nin çalıştırdığı takımı yenerse, hemen başlarlar böyle imalara. ama beşiktaş, mehmet özdilek, rıza çalımbay gibi eski bjkli tdlere karşı galip gelince, "ya nalakası var biz oynadık da kazandaak" olur.

genellikle rakip takım, teknik direktör bazında ima ederlerdi, bu sefer kaleciye kadar inmişler şaşırdık mı? tabii ki hayır.
  • karius, volkan, muslera tarzı bir hata yapmıştır.
  • şu an yerinde olmak istemediğim kalecidir.
    akhisar'ı ne kadar umursuyor bilmiyorum ama bu akşam yaptığı hatayla takımının küme düşmesine çok ciddi bir katkı yaptı...
    bu kadar iyi bir maç çıkarmışken yaptığı hata inanılır gibi değil.
    tahminimce fazla konsantrasyon ve hırs buna sebep oldu...
    ne diyelim göte giren şemsiye açılmaz imiş..
    geçmiş olsun..
  • dünkü maçta yediği goller için şike iması yapmak şerefsizlikten başka bir şey değildir.
    ilk golde top gol olabilecek tek yere gitti ve gol oldu. yılda bir iki kere olur, ikiside şener’e nasip oldu.
    ikinci gol için yorumum, bu toplar kaleciler için çok pis toplardır.
    kaleci ele avuca gelecek bir şut beklerken volkan topa istediği gibi vuramayarak kaleciyi kontrpiyede bıraktı.
    (nereden mi biliyorum hayatım otoparklarda, toprak ve çim sahalarda futbol oynamakla geçti, bizim nesil bu başlığı kirleten sivilceli osbirciler gibi yetişmedi.)
    3. gol yine gidebilecek en pis noktaya çok sert gitti.

şuna emin olunki dünkü maçta gününde musleradan neur’e kim olursa olsun 3 golün en çok ilkini kurtarabilirdi, o da şüpheli. gerçi bunu ağız ishalleri benden iyi biliyor ama işleri güçleri kakafoni.
  • beyler bu adama kim lisans verdi bilmiyorum ama bu adam temiz değil.

başlığı altında parası neyse verelim diyen bjk’lılar vardı. sanırım neyse vermişler.
  • 3 4 tane gollük pozisyonu kurtarıp, kimse anlamasın diye bilerek gol yemek için 94. dakikayı bekleyen kaleci. hakemin maçı o kadar uzatacağı falan malum olmuştur kesin.

bakın işi kendinden bilen şikeci taklidi yaptım.
  • vaktini boşa geçiren vasat kaleci
  • büyük hoca tolunay kafkas'ın akhisar'ı çalıştırdığı dönem yedek bıraktığı kaleciydi.
hesabın var mı? giriş yap