• (bkz: goran nikolic)

gerçek basket takipçileri verdiğim bakınızı ile neyi refere ettiğimi anlamıştır. efes'te mahmuti döneminde makine gibi işleyen takımın çarklılarından biriydi kendisi.

bu kardeşimiz de adeta nikoliç'in reankarne olmuş hali. aynı topraklardan. tipi de çok andırıyor. lan yoksa.*
  • efes'in sözleşmesini sırp kontenjanından uzatan 4,5 numara. ne tam 4 ne tam 5 dir. ne öldürür ne de güldürür..
  • hakkında yaptığım son yorumda "yabancı sınırından dolayı tercih olarak bu arkadaş kullanılmalı mı orasını bilmiyorum ama ivkoviç iyi bir performans alabilir kendisinden." demiştim.

şimdi ise kaç para alıyor bilmiyorum ama ivkoviç kendisinden maksimuma yakın verim alıyor özellikle hücumda diyorum. yani elinde olanları sonuna kadar kullanmaya çalışıyor.
  • efes ile anlaşması sezon sonuna kadarmış.
  • ribaund alma konusunda sıkıntıları olan basketbolcu. bu abi ile ilgili murat murathanoğlu'nun son galatasaray l.h. maçında söylediği çok güzel bir cümle var; "en rahat ribaund aldığı zaman, rakip pivot serbest atış atarken aldığı ribaund" gibi bir şeydi, doğrudur..
  • efes'in sözleşmesini uzatması gereken 5 numara.
  • yabancı sınırından dolayı tercih olarak bu arkadaş kullanılmalı mı orasını bilmiyorum ama ivkoviç iyi bir performans alabilir kendisinden.
  • kızılyıldız'da oynayan sepet topçusu.
  • darüşşafaka doğuş ile anlaştı.
  • efes'in kendisini postalaması oldukça yerinde bir karar. bjelica güvenilir şutu olmayan, hantal ve yavaş bir adamdı. kesinlikle efes kalitesinde değildi.

daçka'ya vereceği katkı ne kadar olacak bu sene göreceğiz.
hesabın var mı? giriş yap