• egosu şişkin misafire verilince sohbetine ve kendisine katlanmak mümkün oluyor,hocam ben ben ben diye sohbete başlayınca terliğe bakıp sakinleşiyor kişi.
  • küçük terlikten her türlü iyidir mk
  • “seneye de gel” anlamı çıkar.
  • "benim 39 hihihihi" diyen ama bebek mezarı gibi ayaklı kız arkadaşlarım için all in one çözüm. erkek terliği var sadece diyorum yoksa annemin terliklerin ırzına geçiyorlar.
  • hangi ev sahibi bunu yapan? müsaitseniz size geleceğiz bu akşam. hobit boylu, minnoş ayaklı ev sahiplerinden ve terliklerinden bıktık artık.
  • ayaklarım 46 olduğundan orası neresi ise gitmek istediğim misafirliktir. vermeyin, olmuyor mk verdiğiniz 43-44 terlikler. ayrıca sevmem de zaten terlik giymeyi zorlamayın.

tanım: 46 numara ayağı olana 43 numara terlik verilmesinden daha iyi olan hadisedir.
  • şahsen, kaç numara olursa olsun misafir terliğine karşıyım. ne giyeceğim başkalarının terli, kokmuş ayaklarıyla giydiği terliği. terliksiz gezerim daha iyi. zaten misafirim, yürüyeceğim mesafe kapıyla koltuk arası, çişim gelirse koltukla tuvalet hepsi bu.
  • 35.5 numara olan ayağıma hangi terliği verirlerse versinler büyük geldiği için genelde patiklerimi yanımda götürüyorum ... hem daha hijyenik ... benimkiler zaten ayak değil bildiğin pati ..
hesabın var mı? giriş yap