• abi bu efe'nin moda'daki 3+2 dubleks evi değil mi asdsasd.

şu
  • balkona süs olsun diye küvet koyup duvarlara da habire bir şeyler asınca kira otomatikman 6 bin lira artmış. amatörü eğlendirir, güzel.
  • youtube'daki daire kanalında yayınlanan dairelerden biri. yanlış hatırlamıyorsam bu evin sahibi bir tasarımcıydı. bölümü izlerken bu ülkenin tasarımcısı bile istifçilikten, her boşluğa eşya tıkıştırmaktan zevk alıyor demiştim. bölüm boyunca da o mobilya özel bu mobilya özel diye caka satmıştı.

özetle tam da hedef kitlesine uygun bir fiyattan kiralanıyor daire.
  • yine materyal kusan bir sonradan görme evi.
    yok lan fena değil, kıskandım :)
  • daire programından aşina olduğumuz ev.
  • herkes 13.000 tl olmasına takılmış gibi.

çok da şeetmemek lazım, ne de olsa 2.000 dolar civarında.

biz çok fakirleştik, döviz kazananların hayatı değişmedi arkadaşlar. *
  • evin olduğundan geniş gözükebilmesi için geniş açılı lensle fotoğrafları çekilen evdir.
  • keriz silkeleyici daire. 30-35 yıllık bir bina, kirayı da yıllık peşin istiyor paşam. o da; 156.000 tl + kdv şeklindeymiş. depozitosu ise 20.000 tl. sırf semt “moda” diye geçirmenin peşindeler.

sadece 1 yıl için bu daireye 200.000 verecek mal çok ülkede. ayrıca şu eşyalı dairelerden oldukça kıllanırım. ya adam hiç bulamayacağın bi yere ufak kamera yerleştirdiyse? hele ki böyle dairelerde. bilemiyorum altan.

edit: aidatı da 250 tl imiş. göz göre göre insan bu kadar da aptal yerine konulmaz ki.
  • muhtemelen deniz kumu ve nervürsüz demirle yapıldığı icin depremde cortlayacaktır.
  • popüler olan her şey kullanılmış, estetik kaygısı bulunmayan vasat bir ev. her şeyi abartmayı seviyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap