• (bkz: #77136912)

gözyaşları böyle sel oluyor maç başlıklarında, ölümsüzleştirelim.

başlık: 19 mayıs 2018 göztepe galatasaray maçı
    entry: yalandan bir penaltıyla tetikçiler aracılığıyla öne geçirilip sevinen sarışınları içeren maç.

(bkz: ahahahahahahahahaahahahahahaaha hiç gülesim yoktu)

edit: bunların aklı bu kadar işte, silince kurtulacağını sanıyor. başlığıyla entry'siyle o gün hazımsızlıktan uydurduğun her şey burada, kolaysa bunu sil şimdi. öyle benim nick altımda onu bunu favorilemeye benzemiyor değil mi, lafının arkasında durmayı bileceksin.
  • sözlükte gördüğüm en garip kişiliklerden biri. geçen yaz kendisinin delikanlı triplerinde entry yazıp, sonradan ağlaya ağlaya silmesini yakalayınca baya dalga geçmiştim. entry yukarıda duruyor, isteyen bakar. bir kaç kişi de bu entry'mi favlamış. o fav'lar arkadaşın canını nasıl yakmışsa adamın aylar sonra yaptığı aktivitelere bak.

1) ayarı bilezik gibi aldığın entry'e çaktırmadan 3 ay sonra hakaretle karışık cevap yaz ki seni eleştirenin dikkatini çekmesin. (sinsilik point +25)

2) ayarı bilezik gibi aldığın entry'i 3 rastgele kişi favladı diye sinirlen, hatta kudur. o acıyı dindirmek için 5 tane çaylak hesap aç, her biriyle 10 entry gir ve sanki çok güzel bir entry'miş gibi kendini favla. (azim point +40) (zeka point -10)

3) bir süre sonra çaylak hesaplarda girdiği entrylerin saatlerinin hepsi neredeyse aynı olduğu için "biri bunları benim yaptığımı anlar mı acaba?" diyerek hepsini kapat. daha doğrusu kayıp statüsüne sok ki, favlar kalsın ama hesaplar gözükmesin. (azim point +60) (zeka point -50)

ben aslında bu olayı bir kaç ay önce 2 numaralı evredeyken fark etmiştim ama "yok ya o kadar değildir." diyerek üzerinde durmamıştım. 3 numaradan sonra bu arkadaşın ne kadar asosyal, toplum haricinde kalmış, bilgisayar dışında bir dünyası olmayan tipin teki olduğunu fark edip, beyaz bayrak çekiyorum. sana vuran vurmuş kardeş, bir tekme de ben atmayacağım. allah'ından bul diyeceğim, o da olmayacak. bulmuşsun zaten bulacağını.

hadi şimdi 5-10 tane daha hesap aç. yazık lan, tanrı manrı, eğitim saçmalayacağına kendine bir hayat edin ey işsiz. mayıs 2018'den beri hayatın yokmuş gibi bana olumsuz entry yazanları favlıyorsun zaten. çık dışarı, biraz hava al. beynine kan gitsin.

peşin edit: sözde beni engellediğini iddia ediyor. dolayısıyla bu entry'i görmemesi lazım. ahah, 6 ay önce engellediği adamın nick altındaki her olumsuz entry'i favlayan biri sizce o adamı gerçekten engellemiş midir? tıpkı diğer beni engellediğini iddia eden karakarga arkadaşları gibi "badilerim uyardı, yoksa görmeyecektim." girizgahıyla cevap verecek. aslında aşırı sıradan insanlar olmanıza rağmen kendinizi akıllı sanmanızı o kadar acınası buluyorum ki, anlatamam. adam burada bana laf sokmak için "favları takip ediyor." diye konuşuyor ama bir yandan kendisini "favlasın" diye 5 tane hesap açacak kadar fav'a kafayı takmış biri. üzücü.
  • olm, adamın eli ayağı titriyor lan. yazdıklarına bak ahahahahahahaha. bu kadarını beklemiyordum lan puhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahaha

nerde ya o meşhur engel şimdi? damarına öyle bir doğru yerden bastım ki, lafıma gelmeyi bile umursamadın değil mi? ah yazııııııııııık. nasıl saçmalamış, cevap verememekten nelere girmiş, çıkmış, acıdım yahu.

1) aylar sonra görmememi umarak, yani tırsarak, bana hakaret ettiğin entry'i 5 tane saçma çaylak hesap aynı gün favlayacak. çok doğal bir hareket gerçekten. kimse gülüp gülmediğini sormuyor, o 5 hesap da kayıp statüsünde, geri açmaya da bundan sonra yemeyecek çünkü dediklerimi kanıtlamış olacaksın.

2) nick altımda olumsuz yorum olunca "işte gerçekler...", olumlu yorum olunca "yan hesabın..." hahahahaha, sinirden kaskatı olduğun için argüman bulmakta zorlanıyorsun sanırım. benim nick altında sayfa sayfa yorum varken senin nick altının dutluk olması senin sıradan bir yazar olmanla alakalı. allah kimseyi sıradanlığıyla övünecek duruma düşürmesin.

3) olm hani engelliydim yazdan beri? bunlar sağlam omurga(!) emareleri, güzeeeeel. iki entry'i de ellerin titreyerek yazmış olman da omurgana aldığın darbemden dolayı olmalı. çok eğleniyorum, allah kahretsin.

4) "yazdıkların arasında zavallı takımın ve camiana ilişkin olmayan bir şey yok resmen."

(bkz: güneş balçıkla sıvanmaz)

senin gibi sıradan bir insanın ucundan geçemeyeceği bir spor geçmişim var, az zahmet edip yazdıklarımı okusaydın bu gafı yapmazdın. diyorum ya, bilgisayar başında klavyeyi kırarcasına cevap yazdığın 100 km'den belli diye. boşa konuşmuyoruz.

5) arkasında duramayacağın entry'i yazmak sözlükte moda oldu. böyle kıvrak hareketleri yapanları avlamaktan keyif duyuyorum. sözlük senin gibi yazarlar yüzünden çöpe döndü. entry'i gösterip eleştiri yapacaksın, bir bakıyorsun entry uçmuş. ee, onun çözümü de bu sana yaptığım gibi boş yaptığın entry'ni ölümsüzleştirmek oluyor. canın acımasın, zamanla geçer.

6) bana maklubeci diyerek başını belaya soktuğunu fark etmeyen holiganın beni mahkemelerle uyarması ne tatlı bir kıvraklıktır yarabbim. dubai'den aldırırsın beni bebeğim, öyle bir korktum ki anlatamam. ulan kim bilir hangi ne menem bir insanla muhatap oluyorum, adamda nasıl bir algı sıkıntısı varsa anne-baba diyor bana. sen henüz anne-babalık yaşlarda olabilirsin ama ben değilim güzelim.

**

sen yetmez dedikçe sopayı böyle ıslak ıslak vereceğim. hayatın mı yok dememe de alınmışsın, normal psikolojiye ve hayata sahip hiç bir insan engellediğini iddia ettiği adamın nick altında 6-7 ay boyunca yatıp kalkmaz. olumsuz entryleri koşa koşa favlamaz. benim o favlara bakmam hayatsızlıksa, seninkine ne demeli onu da psikiyatristler karar versin. boyunun yetmediği işler peşindesin sayın ergen.
  • bu komik arkadaş entry sildirmeyi de biliyormuş. e haklı olunca, damarına basınca o entry'nin orada duruyor olması fena rahatsız ediyor değil mi favlayarak solunum yapan kardeş? hiç şüpheye mahal bırakmayalım, entry %100 temiz bir şekilde canlandırıldı, 1-2 ay içinde yayına tekrar girecek. olur da hasbelkader yayına girmezse aynı entry'i tekrar buraya koyacağım.

gık edemediğin için sana inceden destek çıkan yazarı ürkekçe favlamışsın ya, yatağımdan yere düştüm. böyle favlayarak derdini anlat bakalım, güzel oluyor.

(ara: bize bir şey anlatmaya çalışıyor)

fav fav.
  • https://eksiup.com/38746328e491
    (bkz: #86607331)

her seferinde o bir posta göz yaşlarına boğulunca ben ayrı dört köşe oluyorum. yalnız, kelime dağarcığının bu kadar az olması ilgimi çekti. hep aynı şeyleri söylüyor. iyice kendini kaybetti galiba, hangi ailenin mensubu olduğundan falan bahsetmeye başladı, kendinde bir iş olmadığı ortaya çıkınca babam var/ağam var ayakları çok avam ya. bana galatasaray lisesi, fransızca diye vızıklayan adamın içinden çıkanlara bak. iyi ki o entry'i girmişim, senin neyin nesi olduğunu topluca gördük.

bir de destek beklemiyor mu kendine ahahahahahahahaha, son zamanlarda bu kadar yüksekten boş yapan biri görmemiştim, devam lan hadi, belki korkarım. adam sürekli seni engelledim, seninle uğraşmayı bıraktım, artık cevap vermiyorum diyor ama yazdıkça yazıyor, yazdıkça içi içini yiyor.

(bkz: ağla)

bu ergen bakınızını sana çok yakıştığı için veriyorum. göreceğiz bakalım daha kaç entry sildirebileceksin? bir de aklınca kim olduğunu biliyorum diye mind trick kasmıyor mu, ahah. öyle bir şeyi bilsen zaten yazdıklarının yarısını silersin akıllı bıdık, git kız arkadaşına, küçük kardeşin varsa ona yap bunları puhahahahahahahahahaha, pardon yaş kaç ya?

hadi la, bir tane daha "daha yazmıyorum"lu, "engelliyorum"lu entry girsene, hep beraber gülelim.

edit: aileli maileli, tehditli, şantajlı entry'nin screenshot'ını entry'nin en tepesine koydum. bu fazla türk dizisi izlemiş ergenin nasıl boş yaptığını okuyup, doya doya gülebilirsiniz.
  • https://twitter.com/berserkrgang

şu hesabı bana ait zanneden 200 iq sahibi yazar. karnım acıyor ya, daha fazla gülmek istemiyorum. abi yeter nolur puhahahahahahahaha adam google'a nick'imi yazarak beni bulmaya çalışmış yazık lan bu ne be ahahahahahaha.

"towotor hosobon olomdo, foton olomdo, ofso otmoyocogom"

bu sözlüğü ne adamlarla doldurdular ya, cidden vakit kaybı gibi geliyor artık.
  • almanca ve ingilizce çevirileri sağlam olan yazar. karmaşık ve oldukça terim sözcük barındıran kocaman almanca patenti hakkıyla çevirmiştir. güvenebilirsiniz.
  • kendisinden rica ettiğim işi eksiksiz ve büyük çabayla tamamladı. sayesinde çok rahat ettim. sağolsun.
hesabın var mı? giriş yap