• hermes birkin sattığını iddia eden bir site. iste gelsin yaptık diyelim, 2 senelik sırayı aşıp kaç tane hermes birkin alabilirler? hadi 2 tane aldılar misal 3. yü hayatta alamazlar. sırf oraya birkin koydukları için ürünlerinin gerçekliğinden şüphe ettim ben. fiyatların normalden yüksek olması da diğer etken tabi. ben beymende 2100 tl'ye gördüğüm jimmy choo'yu niye senden 2600'e alayım?
  • alışveriş konusundan hiç hazetmeyen biri olarak alışveriş siteleri her zaman cazip gelmiştir. fakat son zamanlarda bu tip sitelerin iyi markalara ait, kampanya kisvesi altında pazar malından hallice şeyleri sunmaya başlamalarından fenalık geldi. bu site ise bu boşluğu dolduruyor. gerçekten iyi markaların pazar malı gibi ya da modası geçmiş kıyı köşe ürünlerine değil de sezon ürünlerine ulaşabiliyor olmak beni fazlasıyla memnun etti.
  • dolandırıcı olduğu söylentilerine dayanarak uzaklaştığım site.

bir sürü kişinin mağduriyeti üzerine ortak görüşü; elinde bulunmayan ürünü varmış gibi gösteren üçkağıtçı bir firma.
  • 20 ağustos'ta sipariş verdiğim ürünü henüz tedarik edemeyen site.

edit. ben ürünü geç de olsa aldım. demek ki ucuz yırtmışız
  • uygun fiyatlara aldanip hediye almak için kullandığım, kullandığıma pişman kaldığım alışveriş sitesi. genelde bilmediğim sitelerden alışveriş yapmadan sözlüğe bakarım, üstteki iyi birkaç yorumu baz alıp aceleyle sipariş verdim, keşke tüm yazılanları ve sikayetvar.com u okusaymışım. 6 haftadır ürünü yollamadıkları gibi sipariş durumu ile ilgili attığım üç maile de cevap vermediler. neyse ki paypal ile ödeme yapmayı akıl edebildiğim için odemeye itirazda bulundum ve iade aldım.
  • ürünlerin haddinden fazla pahalı satıldığı site
  • para varsa huzur var mottosuna göre hizmet eden bu kalitede hizmet veren, sattığı ürün ve markalar ile fark yaratan bir site, bizde para yok o ayrı tabi.
  • tesadüfen buldum bu siteyi. dönemsel olarak güzel fiyatlar - güzel ürünler yakalanabiliyor. bundan sonra alışveriş dönemlerimde önce buraya bakacağım herhalde. özellikle erkek ayakkabısı konusunda dertli bi adamım, o açıdan iyi gelecek bana diye umuyorum.
  • zengin başka nasıl para harcayabilir bizim gibi kotondan 100 liraya kaban alsa adfam nasıl eritecek parayı aslında hepsi aynı bokun laciverdi hepimiz kapitalizmin esiriyiz modern çağın köleleriyiz kimse ben değilim demesin var hepimizde bu tüketim mecburiyeti amaaaan salla ya mezaramı götürcen paraları yapraaamm
hesabın var mı? giriş yap