• uzun yıllardır galatasaray'da bu kadar heyecan verici bir performans izlememiştim.

sneijder'i hariç tuttuğumda, drogba'yı, nonda'yı, gomis'i, burak'ı, amrabat'ı, bruma'yı, elmander'i canlı izlemiş birisi olarak söylüyorum bunu.

ayrıca çok sempatik birisi. hani sneijder falan gülerdi mutlu olurduk ya bu adam da gülünce mutlu oluyorum. sanki herkese iyilik yapmış, fakiri doyurmuş, yaşlılara bakmış gibi bir havası var kendisinin.

âdeta güzel ahlakı tamamlamaya gelmiş.
  • muhtemelen galatasaray'a muslera ile birlikte sampiyonlugu getirecek futbolcu olacaktir. umarim yaniliyorumdur.

fb..
  • bakın bu yorumu bir galatasarayli olarak yazıyorum kimse bana fenerli veya bjkli troll demesin. çocuk yetenekli ama abartildigi kadar değil. şu an ki oyun içi hareketlerine bakarak max premier lig orta-üst siralar arası takılan bir takim forvetidir. şutları sert çekmesi iyi ama atlanilan bikac detay var. top ayagindayken sadece hücumu düşünüyor. bu aslında iyi birsey gibi gözükse de hem galatasarayin oynadığı oyun hem de daha yaşı genç olduğundan dolayı ben ceza sahasında bekliyim bana top atsınlar (bkz: m. diagne) modunda oynayamadıgi için geriden top aldığında ataklarin akışını bozuyor. tabiki de bir (bkz: ömer bayram) kadar da değil. büyük takımlar bu konuya çok dikkat ederler. sadece bu özelliği bile olmadığı için avrupada sizin söylediğiniz gibi üst düzey takımlarda forma giyemeyebilir. işte burda da bir artısı var o da yaşı genç ve geliştirebilir. gerisi zamaana ve emeğine kalmış ancak bir takim yazarların dediği gibi über süper bir topçu da değildir galatasarayin son forvetlerinin topla olan ilişkisi çok kötü olduğu için ayağına top gelince kaptırmayan hatta biraz uzağındakilere pas verebilen forvet gördü mü bizimkiler hemen gaza geliyor. yazar olursam ve mostafa bu futboluyla büyük bir takıma (kendini geliştirmeden aynı şekilde) transfer olursa bu entryi sabah akşam yüzüme çarpabilirsiniz.
  • 4 milyon bonservisi geçen hafta alsaydık 2 milyon tl kardaydık.. dolar iki günde 0,50 tl arttı beyleeeeerr kendinize gelin!!!

korkuyorum yine faksı ters çekeceksiniz diye, bitirin şu işi artık...
  • dun verilmeyen net kirmizi karti icin;

https://twitter.com/…tatus/1365720626804178948?s=09

artik o kadar normallesti ki baslik acma geregi bile duymuyoruz, akp kurmaylarinin fantastik soylemlerine benzedi olay, toplumsal bagisiklik kazandik. bir sonraki mac cezali olmasi gereken mustafa yine yazacak, aslanimiz sampiyonluk yolunda emin adimlarla ilerlemeye devam edecek, kimse de sorgulamayacak, sorgulamamaya devam edecek.

ben de biraktim artik ugrasmayi aq, sen esek olursan semer vuran cok olur, baskaniyla, taraftariyla tam olarak bunlara layik camialariz, gucumuz bu kadarina yetiyor, guclu olani takdir etmek lazim.
  • dünya futbol tarihinin en iyi futbolcusu

real erzurum karsısındaki resitali sonrası değeri 180 milyon euro
  • klopp uyuma kardeşim bak burada bir mohammed daha var bilirim seversin. (bkz: mohamed salah ghaly)(bkz: ozan muhammed kabak)
  • bana kojiro hyuga'i hatirlatan misırlı top tepici.
  • türkiye'ye gelirken amacının ne olduğunu herkes tahmin ediyor. şampiyonlar liginde kendini gösterip avrupada bi takıma kapak atmak.
    benim üzüntüm şu. ailesini getirmemiş sanırım.
    acilen ailesi türkiye'ye aşık edilmelidir. pandemi olmasaydı iş cok kolaydı zaten. istanbul gibi şehir mi var dünyada.
    bir de seyirci olsaydi da oradan yükselseydik...
    adamı %100 gs yapardık da işte. şansızlık
  • yakında federasyon tarafından yeni kural getirilmesini sağlayacak forvet.

sporcu sağlığı için vs vs,

(bkz: abanmak yasak)

at fava bekle.
hesabın var mı? giriş yap