• yeni malatyaspor’un dijon’dan kiraladığı 22 yaşındaki 6 milyon € piyasa değerine sahip olan oyuncu.

3-0 yenildikleri beşiktaş maçında oyuna 57. dakikada girmiş ve yaptığı bir kaç klas hareketle ben topçuyum demiştir.

bugüne kadar hiçbir takımda başarılı olduğuna şahit olmadığım irfan buz’un takımının orta sahayı bile geçemediği koca ilk yarı boyunca böyle bir oyuncuyu yanında oturtmasına açıkçası pek şaşırmadım.
  • 11 eylül 2021 beşiktaş yeni malatyaspor maçındaki performansıyla dikkatimi çekmiş genç futbolcu. ayaklarına çok hakim, oyun görüşü yüksek. malatyaspor'a kiralanma sebebi klasik kuzey afrika disiplinsizliği olabilir, yoksa bu kalitede adam bu yaşta kolay kolay bırakılmaz. sezon içerisinde önemli işler yapacağını ve seneye transfer gündeminde olacağını düşünüyorum.
  • çok teknik bir oyuncu, şutları da iyi.
    türkiye'ye geldiğinden beri belli ediyordu kendini ve yaşı daha 23.

3 büyükler de bu adamı almak yerine yalvar yakar yıllık en az 2 milyon euro verip 30 üstü futbolcuları transfer etsin.

şu an ligin en kaliteli futbolcusu bana göre.
  • fenerbahçe maçında rezil oyunu ile anılan mounir mi bu? şu adamı öven kişi kenan karaman'a messi muamelesi yapar, o derece.
  • başakşehir maçlarında adını çok sık duyduğum futbolcu.
  • bugünkü gs k.paşa maçında k.paşa adına el freni görevi gören oyuncu. aldığı her topu ya ezerek ya da yavaş hareket ederek rakibe verdi. ayrı bir çabası var atakları hiç etmek konusunda
  • trabzonspor maçında dikkat çekiyor, kaliteli bir kumaşı var ve henüz 22 yaşındaymış.
  • 7 ocak 2022 trabzonspor yeni malatyaspor maçıyla birlikte dikkatlerimi üzerine çeken futbolcu olmuştur. toplu birlikte ileriye hızlıca çıkması, rakiplerini kolayca geçmesi en büyük meziyeti. tek maçla değerlendirmek doğru olmaz ama kumaşı çok sağlam duruyor. umarım ismini daha çok duyabiliriz.
  • ali koç'un devre arasında alması gereken top cambazı.
  • gs alın bunu bruma gibi bu adam
hesabın var mı? giriş yap