570 entry daha
  • gectigimiz somestr izlemeye baslayip sonunda muptelasi oldugum programdir. (bkz: fahire kara) nin akibetini hâlen merak etmekteyim. bir anda kapattilar konuyu bi aciklama yaptilarsa da saniyorum ben denk gelmedim.

fatma demir cinayeti katilin bi turlu bulunamamasiyla beraber koyde donen olaylarin gun yuzune cikmasiyla gittikce daha ilgi cekici bir hâle geliyor. gelin necla'nin koyde flortlesmedigi kimse kalmis mi merak ediyorum, kadin evli cocuklu haliyle kucuk yerleşim yerinde nisanli adamla bile yazisacak potansiyele sahip helal olsun.

bu programi daha cok "vay be neler dönüyo ulkede haberimiz yok" dedirttigi icin takip ediyorum, gerçekten ibret unsuru kabul edilebilecek bi cok olay gun yuzune cikiyo bu program sayesinde. ozellikle benim gibi iyimser, kimseden kotuluk beklemeyen tiplerin izleyip biraz ders cikarmasi faydali olir diye dusunuyorum.
  • izleyenlerin ciddi sorunları olduğunu düşünüyorum
  • ismi bi bana mı garip ve alakasız geliyor içeriğiyle...
    yani huysuz virjinle tatlı sert diye program olur da..
    ne alaka tatlı sert yani...
  • necla 1 aylık çocuk karnındayken kocasıyla hastaneye gidip bir de orada iş attığıyla buluşmuş. azme bak kadındaki. pes!

adamın adı da kani mi, kamil mi çözemedim.
  • müge anlı iki çaksa necla'ya rahatlayacak gibi duruyor.*

bu arada artık tüm konuşmaları anlıyorum, ama keşke anlamasaydım. şimdi de söylenenlerdeki tutarsızlıklara deliriyorum.
  • necla tam bir yalancı...
20844 entry daha
hesabın var mı? giriş yap