• türkiye'de başbakanlarda ve cumhurbaşkanlarında görmek istediğimiz tarzda fotoğraflara örnektir.

bira içmek cumhurbaşkanı adayı olmaya engel değildir ki. ama diploma olmaması ve yüce divan tarafından yargılanmaktan korkmak cumhurbaşkanı aday olmaya bence engel olmalıdır.

ek: başlığı açan yazarın özelden küfürlü üslubunu tasvip etmesem de, entry'sindeki ironiyi anlıyor ve özümsüyorum.
  • kız kardeşinin kapalı olması ve kendisinin ramazan' da bira içmesi benim için artıdır. bu her kesime hitap edebileceği manasına gelir.
  • içerse içer size ne, görende bu ülkede kimse içki içmiyor sanacak. bira da içer rakı da içer bu asla muhafazakâr kesimden oy olmasına engel değil. o zavallı örümcek beyinlerinizi çöpe atın
  • ozgurluk, adalet, demokrasi, esitlik, liyakat, ekonomi, adam gibi egitim, herkes icin esit duzeyde saglik hizmeti gibi konulari cozsun, isterse ot ceksin, isterse bal kabagina tapsin. zerre kadar umrumda olmaz.
  • iyi oldu bu fotoğrafı gördüğüm oy vermek için güzel bir sebep daha oldu benim için.
  • eski fetöcülerin son kumarıdır. he tutarmı tutar çünkü milletin gözünde namuslu,dürüst,çalmayan,kul hakkı yemeyen insandan ziyade, namaz kılan,oruç tutan ve camileri miting meydanına çeviren daha makbüldür.
  • cumhurbaşkanı bira içmesin, alkolün damlası boğazından geçmesin, karısının saç teli görünmesin falan diye düşünen insanların cumhurbaşkanı olmayacağı kesindir. neden olsun ki?
  • yalovalı fizik dahisi hipertansiyon muharrem ince öğretmenime oy vermek için bir sebep daha oldu işte. bu işte çok büyük emeği olan twitter üyesi bülend ecevit i anmak isterim.
    unutmadan :#teamince
  • hiç sevmem kendisini ama size ney kendi günahı kendi hesabı.
  • babası hacı ve demokrat partilidir aynı zamanda. her kesime hitap ediyor. maşallah yiğidime.
hesabın var mı? giriş yap