• haberin tamamını okumayanların salladığı, kırpılmış haber metni.
  • keşke bir de reisin çelişkilerine başlık açsan da az eğlensek ya.
  • trol azdırıcı damla-trollaz
    üretici firma: muharrem esans ve ilaç sanayi

formül
    her 10 mg trollaz damlasında 1 mg trolikum, 1 mg ülkenin gerçekleri, 0.6 mg mizah, 0.4 mg yolsuzluk ve yoksulluk durumu, 1 mg ekonomik gidişat, 1 mg çağdaşlık, 0.7 mg eğitimle kalkınma planı, 4.3 mg atatürkçülük bulunur.

farmakolojik özellikleri
    trolikum, antienflamatuar, analjezik ve antipiretik etkiye sahip bir ajandır.
    trolikumun bu farmakolojik özellikleri trollaz'ın trollerin iskelet-kas sisteminin ağrılı enflamatuar ve dejeneratif hastalıklarında başarıyla kullanılmasını beraberinde getirmektedir.

yan etkiler/ advers etkiler
    trollaz'ın önerilen 20 mg’ lık günlük dozlarında genelde iyi tolere edildiği bildirilmektedir.
    istenmeyen klinik etkileri görülen trol oranı % 18.5 dolayındadır. bu etkiler genellikle hafif ve
    geçicidir, tedaviye devam edilse bile ortadan kaybolmaktadır.

gastrointestinal sistemde
    karın ağrısı, bulantı, kusma, dispepsi, diyare, kabızlık, şişkinlik, mide ekşimesi, melena, gastrit,
    epigastrik ağrı yaygın olan istenmeyen etkilerdir.

merkezi sinir sisteminde
    baş dönmesi ve baş ağrısı.

sinir sistem bozuklukları: saçmalama, görme bozlukları, optik nevrit, baş ağrıları, parestezi, depresyon,
    nervozism, konfüzyon, halüsinasyon, normal olmayan rüyalar, uykusuzluk, kulak çınlaması, vertigo,
    baş dönmesi, keyifsizlik, bitkinlik ve uyuşukluk.
  • seçilmek için herkes her şeyi söyler. siyaset böyle bir şey. onun için şaşırmamak lazım.
  • (bkz: ekşicilere göre her muhalifin troll olması)
    size bu troll lafını kim öğretti ya? hani düşünce özgürlüğü solcu kardeşlerim sizin temel yola çıkma sebebiniz bu değil mi?
  • her şeyi doğru bir şekilde açıklamak lazım. ince'nin "aldığınız karar cumhuriyet'e meydan okumaktır" sözü türban serbestiyesi için edilmiş bir söz değildir. haberde her şey net. ince bu sözü hükümetin zorunlu din dersi ile ilgili avrupa insan hakları mahkemesinin verdiği kararı uygulamamasının hemen üstüne zamanlaması manidar olacak şekilde bir de okullarda türban serbestiyesi getirilmesi üzerine söylemiştir.

yani hak hukuk dinlenmeden ülkenin yönetilmesi üzerine söylenmiştir bu söz.
  • diğerlerinin yaptığı u dönüşlerinin yanında solda sıfır kalan hadisedir.
  • sen böyle şahane bir envanter sunduktan sonra troll, trollüğünü yapar, bunda bir sıkıntı yok. ben anlamadım şimdi bu adam müslüman mı nedir?

heralde namazdan sonra başörtünün kamusal alanda yasaklanması için dua ediyor. öyle derin çelişkiler içinde görüyorum kendisini.
  • temel eğitim kurumları = ilkokullar.

adam bari ilkokulara siyasi simgenizi sokmayın diyor. 8-10 yaşındaki kendi kendine karar verme yetisi olmayan çocuklara türban taktırmanın özgürlükle ne alakası var?
  • lan olm adam haklı aha ispatı (bkz: muharrem ince'yi eleştiren danıştay hakimi)
hesabın var mı? giriş yap