şükela:  tümü | bugün
  • adam iki tane muhafazakar oy almak için neredeyse medrese açacak. cumhuriyet'e meydan okumuş çok mu?
    yalnız kemocanlar da bir anda on numara müslüman oldu başımıza. ince ne derse destekliyorlar. erdoğan hepsini dindar gençlik yaptı.*
  • "arkadaşlar bakın şimdi, ben bu troll başlığı açıcam, siz de gelip altına yazacaksınız; ama dikkat edin aynı anda yazmayalım, whatsapp grubundan haberleştiğimiz deşifre olmasın, ok?" başlığı.

olm çok belli oluyo la. yapmayın şunu.
  • haberin tamamını okumayanların salladığı, kırpılmış haber metni.
  • tamam diyorum oyumu muharrem ince'ye vereceğim. sonra bu sorgulama yeteneği kalmamış herşeye aktroll diyen yavşakları görünce kararımı sorguluyorum. bi başlığada aktroll diye atlama bi oku yorumunu yaz. ama yok direk aktroll, küfür. helal size gerçekten kitleniz yüzünden soğutuyosunuz milleti kendinizden.
  • 4 yıl önce geleceğin darbecileriyle ortak ülke yönetenlerin olduğu ülkede haklı söylemdir. tek amacı cumhuriyeti yıkmak olan aktroller buna tabii ki böyle hışımla başlık açarlar.

aktroll diyorum ama bu tiplerin siyaset ve yargı sisteminin işleyişini engellemek amaçlı bir örgüt bağlantılı olduklarını düşünüyorum. yargı sistemi tekrar bağımsız hale getirilir ve türkiye cumhuriyeti devleti yeniden işlemeye başlarsa bu sürekli ülkeyi karıştırmaya, halkı birbirine düşürmeye çalışan provokatörler de mutlaka tespit edilir ve inlerine girilir. öyle göstermelik de değil, gerçek anlamda, tepeden tırnağa.
  • trol azdırıcı damla-trollaz
    üretici firma: muharrem esans ve ilaç sanayi

formül
    her 10 mg trollaz damlasında 1 mg trolikum, 1 mg ülkenin gerçekleri, 0.6 mg mizah, 0.4 mg yolsuzluk ve yoksulluk durumu, 1 mg ekonomik gidişat, 1 mg çağdaşlık, 0.7 mg eğitimle kalkınma planı, 4.3 mg atatürkçülük bulunur.

farmakolojik özellikleri
    trolikum, antienflamatuar, analjezik ve antipiretik etkiye sahip bir ajandır.
    trolikumun bu farmakolojik özellikleri trollaz'ın trollerin iskelet-kas sisteminin ağrılı enflamatuar ve dejeneratif hastalıklarında başarıyla kullanılmasını beraberinde getirmektedir.

yan etkiler/ advers etkiler
    trollaz'ın önerilen 20 mg’ lık günlük dozlarında genelde iyi tolere edildiği bildirilmektedir.
    istenmeyen klinik etkileri görülen trol oranı % 18.5 dolayındadır. bu etkiler genellikle hafif ve
    geçicidir, tedaviye devam edilse bile ortadan kaybolmaktadır.

gastrointestinal sistemde
    karın ağrısı, bulantı, kusma, dispepsi, diyare, kabızlık, şişkinlik, mide ekşimesi, melena, gastrit,
    epigastrik ağrı yaygın olan istenmeyen etkilerdir.

merkezi sinir sisteminde
    baş dönmesi ve baş ağrısı.

sinir sistem bozuklukları: saçmalama, görme bozlukları, optik nevrit, baş ağrıları, parestezi, depresyon,
    nervozism, konfüzyon, halüsinasyon, normal olmayan rüyalar, uykusuzluk, kulak çınlaması, vertigo,
    baş dönmesi, keyifsizlik, bitkinlik ve uyuşukluk.
  • şöyle bir bakınız ile konunun derinliğini belirtebilirsiniz.

(bkz: orospu çocuğu aktroll)
  • seçilmek için herkes her şeyi söyler. siyaset böyle bir şey. onun için şaşırmamak lazım.
  • bugünlerde pek bir dindar gözükmeye çalışan muharrem ince ikiyüzlülüğü. sağ kesimden oy almadan başkan olamayacaksın bugün bunun farkına vardın ama geçmişinde böyle tortular var onu ne yapacağız? ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol muharrem. bir punduna getirip başkan olacaksın ondan sonra başlayacaksınız yine milleti kemalizm karşısında esas duruşa geçirmeye.