• ışidçi pisliklerin boğazını keserek katlettiği harp okulu öğrencisidir.
    ablası 75 gündür feryat ediyor ama duyan yok!
    unutmayacağız, unutturmayacağız!
  • islamcı (müslüman değil islamcı) şerefsizler tarafından katledilmiş türk askeridir.
    tarih bir türk askerini şehit edenlere hiçbir şey yapılmadığını akp döneminde gördü.
    soyunuz kurusun!
  • not alın; bu mazlum katledileli 57 gün oldu, bedeni 12 gün sonra bulunabildi!
    ve imamlar sela bile okumadı, 15 temmuz gecesi dakika başı sela okurken.
    unutmayacağız!
    (bkz: boğaziçi köprüsü'nde boğazı kesilen asker)
  • 1930-2016, bu ülkede bir tek şeriatçı pislikler değişmiyor!
  • boğazında 8 santimetre kesik vardı murat'ın, ağzı burnu kapatılmış, vücudu eziklerle doluydu.
    halk darbecilerden intikamı aldı yazan milat'ı da, yeni akit'i de unutmayacağız.
    murat'ın bir damla kanında boğacağız hepinizi.
  • bu başlıkta 77 giri var ve 32'sini bir başıma ben yazmışım.
    geçen mezarına gittim murat'ın. bakımlı, çiçekler ve notlar bırakılmış üzerine. bir ay yıldız var mezar taşının üzerinde, bir de fotoğrafı.
    toprağından aldım bir dirhem, kilitli bir poşetin içinde kalbimin üzerine denk gelen cebime koydum.
    yeminimi tazeledim, kinimi büyüttüm, yasımı arttırdım.

dün akşam izleyemedim görüntüleri, anca cesaret edip bugün izleyebildim.
    murat'ı gördüm, hayatımda bir kez bile denk gelemediğim bir çocuğu bir videoda görür görmez tanıdım.
    ona vuran caniyi görünce üşüdüm, parmak uçlarıma kadar üşüdüm. kanım çekildi, mideme kramplar girdi.
    sabah 8'den beri ancak bir kaç kelime yazabilmek adına toparladım kendimi.

murat; kinim, dinimdir.
    sana dokunan her elin sahibine öyle büyük acılar yaşatacağım ki ölmek için dualar edecek, allah'ını unutup benden medet dileyecek. az kaldı murat'ım, az kaldı.
  • acı, dram, öfke, saçmalık, vatan, şehit, hain, kan... "mezar taşı" ile son bulan bir hayat.

şehadeti boş ver vatan haini diye mezarlık bile vermemişler.
    yazık ulan kocaman bir yazık.
    artık inancım o kadar ki kesinlikle inanamıyorum bu ülkenin başından felaketlerin gideceğine. bu ülke asla sakin olamayacak, asla rahat rahat uyunmayacak, asla ve asla da özgür olamayacağız.
    iktidar veya karşıtlarının sebep olduğu olaylar neticesinde ölen, şehit olan, haksızlığa uğrayan insanların ahı sel olmuş akıyor altımızdan.
    pkk'sı, fetö'sü, ışid'i koltuğu, sevdalısı, hepsi kan emiyor bu ülkeden.
    banane ulan sizin cemaatinizden, kpss sorularınızdan, dershanelerinizden, darbelerinizden?
    benim bir ciğerim var ve ben o ciğeri sizin bu aşağılık sürtüşmelerinizden dolayı kaybediyorsam, lanet olsun sizin o kana doymayan topraklarınıza.
    lanet olsun hırslarınıza.
    lanet olsun bitmek bilmeyen güce tapmalarınıza.
  • sen bir kaç kez öldürüldün çocuğum. ilk darbeyi seni yaka paça linç edenler vurdu. ikinci darbeyi düpedüz katliam olan bu olayı yok saymaya çalışanlar. katillerini teşhis edip cezalandırmak bir yana sana sela bile okunmamasına uğraşanlar. kirli, pis bir tiyatronun piyonuydun.

katledilişinin görüntüleri vardı. izlemedim ama gerçekliğinden de şüphe etmedim. artık bu lağıma dönüşmüş coğrafyayı ve insanlarını tanıyacak kadar uzun yaşadım. genç olsam şüphe duyar, insanların birbirini karalamaya ne kadar meraklı olduğunu varsayar, kimsenin bu kadar kötü olmayacağına inanır, serinkanlılıkla olaya yaklaşılması gerektiğini ve münferit olaylardan genele yürünmemesi gerektiğini düşünürdüm. neredeyse dillerine kabataş yalanında dolamaktan bıkmadıkları ilahi bir kameranın netliğinde ölümünü görmüş kadar oldum. en iyi rekoltemiz bu ölümler zaten.

seni kahramanlaştırmak istemiyorum. ama yasını, yasınızı tutmaktan yorgun düştüm. arya stark gibi uyumadan önce isimlerinizi sayıyorum. o kadar çok oldunuz ki unutmaktan korkuyorum. ne kadar uzadı bu liste. arya'nın üzerine bir çentik atıp düşme şansı var. bizim böyle bir lüksümüz yok. topyekun adalet, özgürlük, bahar ve hayata saygı sağlanınca belki artık rafa kaldıracağız listeyi. daha güzel bir türkiye umudunun çimentosuna katacağız adlarınızı.
  • `boğaziçi köprüsünde boğazı kesilerek öldürülen asker`olduğu kesinşileşmiştir.

o gün burada, dezenformasyon yapan haysiyetsiz orospu çocukları ;8 tane canlı bomba var diye kandırılan 21 yaşındaki bir öğrencinin boğazını keserek öldürmenin cezasını yaşarken çekmelisiniz. öyle bir boyuta geldi ki, sizinle aynı ortamda yaşamak, tüm dinlerde, hikayelerde bahsedilen kötülük timsali karakterler sevimli birer kedi yavrusu haline geldi.

benim hayatımın iblisi onursuz, kötü insan evlatları. umarım cenazeleriniz ailenize değil bana teslim edilir

http://www.ihtargazetesi.com/m/?id=1436
  • gencecik bir askeri pilot adayıyken, olaylardan habersiz köprünün üstüne getirildiğinde vahşi hayvanlar tarafından katledilmiştir.

1930 yılında menemen'de aynı zihniyet tarafından aynı şekilde katledilen asteğmen kubilay'dan farksızdır.

unutursak kalbimiz kurusun.
hesabın var mı? giriş yap