• çok detaya girerek dersi sıkan bir iktisat hocası iktisat mı anlatıyor angari şeyler mi anlatıyor.açıkçası ayırt etmesi zor mesela ticaret hukuku medeni hukuku anlatan erhan güneş ile ceza ve idare hukukunu anlatan metin kaya muhasebeyi anlatan fatih dalkıran gibi hocalar anlatıkları konular farklı olsada anlatırken sıkmıyorlar çok detay yapmıyorlar.ama maalesef musa çiçek örnek verirken bile sıkıyor yada bana öyle geliyor bilemeyeceğim
  • adam daha ne yapsın? her şeyden önce dersi olabilecek en basit haliyle anlatıyor, üstüne bir de o konunun sınavda çıkabilecek bütün soru kalıplarına değiniyor, yetmiyor bir de ösym nasıl tuzaklar kurar onları anlatıyor. bu adamdan dinleyip de hala daha bu dersi anlamamış olan varsa bence artık bu işin peşine düşmesin daha. demek ki senden olmayacak hocam zorlama hiç.
  • iktisat'ı en iyi anlatan hocalardan biri. iktisat bir insan olsaydı musa çiçek üstadın şeklinde olurdu galiba.
  • verim alamadığım iktisat hocası. yüksek perdeden ve hızlı hızlı anlatıyor. arada atarlanıyor fln sorulara. belki de temeli olanlar için iyidir bilemiyorum ancak ilk kez iktisat dinleyecekseniz tavsiye etmiyorum. ben hiç verim alamadım zira.
  • mikro iktisadı güzel anlatan hoca. aslında biliyor olduğumuz farz edilerek anlatılmayan ve bu sebeple anlaşılamayan grafik ve sayısal kısımları, matematik ve analitik anlatarak kolaylaştırmıştır.
hesabın var mı? giriş yap