• dolar kuru 23 lira olunca astıkları pankart.

“biz bayburtlular, reis’e dolar düşsün diye değil; vatan düşmesin diye oy verdik”

görsel
  • musiad bayburt başkanının astığı pankarttır, konu bütün bayburtluları bağlamaz.
  • bugün sol frame'de bir başlık gördüm, erdoğan'a oy verenler şimdi ne düşünüyor diye, cevabı belli değil mi kardeşim? bu tür insanların düşünme yetisi olsaydı erdoğan'a oy vermezlerdi zaten.

aha şekil a'da da görülüyor bu durum. ekonomi çökünce vatan da düşer ama anlatamazsın sen bunu onlara.
  • dolar değil vatan yükselsin diye reise oy verenlere tebessüm ettiren pankart.
  • bu zeka seviyesi yüzünden ülkenin suçsuz %48'i de mağdur oluyor işte.

binlerce yıllık türk tarihinde böyle ahm-ak-larla aynı devre denk gelmekte bizim şanssızlığımız.
  • müsiad'dan öncesini okumaya değmez.
    müsiadın azılı fetocülerin elinde olduğunu bilmeyen yoktur. güç değişince tayyiptapar oldular.
  • vatanını çok düşünüyorsun madem

15 milyon kaçak göçmeni evine al o zaman bayburtlu

dün suriyeli bir gençle sohbet ettim. abi diyor suriye'de arabalar çok ucuz bayramda gidip alıp geleceğim.

adamlardaki genişliğe bak.
  • yalnız asan müsiad bu adamlar bu tarz dalgalanmalar ile halkın tepesine binip zenginliğine zenginlik katıyorlar memnun olmaları normal
  • sırf şunlar yüzünden memleketimden utanıyorum.

allah'tan doğma büyüme izmit'liyim, bayburta da hiç gitmedim. suyundan mıdır havasından mıdır nedir yoksa ben de bu kafada olurdum..
  • bir de bunu iş insanları yazıyor. meslekleri gereği farkındalığı görece daha yüksek olması gereken kişiler yani. nasıl bir çıkarları varsa artık, piyasada rezil olmak pahasına yapıyorlar.

tüsiad neden yapmıyor mesela? aaa doğru, onlar bir grup okumuş aklı başında rasyonel insanlar yani başka bi deyişle bir grup vatan haini, yazmazlar tabii değil mi?
hesabın var mı? giriş yap