şükela:  tümü | bugün
 • hemen hemen her sabah mecidiyeköy'de saksafonuyla günümüze renk katan kişi. gördüğüm kadarıyla yaklaşık 1 yıldır azimli bir şekilde her sabah 8.30 sularında metro girişine yakın bir yerde yerini alıyor ve saksafonunu çalmaya başlıyor. gözünüzü kapatsanız buranın mecidiyeköy olmadığını düşünürsünüz.

  hiç tanımasam da umarım bir gün tüm hayallerini gerçekleştirir ve eğer hayaliyse ki ben öyle olduğunu tahmin ediyorum sahnelerde yerini alır. bu azmini takdir edip, dinlemek ve azimli bir sanatçıya destek olmak isterseniz diye aşağıda youtube kanalını paylaşıyorum:

  mutlu sevinç
 • son 1 yıldır işe giderken mecidiyeköy metro çıkışında notaları bizi karşılayan güzel insan. yağmur çamur soğuk sıcak demeden performansını sergileyen genç bir müzisyen.

  bu hafta youtube kanalını ziyaret ettiğimde çok güzel projelerine denk geldim. meğer sadece mecidiyeköyde çalmıyormuş , haftasonları kadıköy rıhtımda da sürekli performansını sergiliyormuş .. bunun dışında istanbul denilince en çok akla gelen noktaları içeren ayrı bir proje yapmış , her biri birbirinden güzel.

  umarım bir gün bu çabalarının karşılığını maddi anlamda da alır ve kitlelere ulaşır. bu durum olmasa bile kendisini tanımayan bir çok insanın hayatını ufak bir süre de olsa güzelleştirdiği için kendisine teşşekkür etmek istiyorum.

  bu sıralar youtube politika güncellemesi nedeniyle min izlenme süresi kuralına takılacağını düşündüğü için yardım çağrısı oluşturdu.

  destek olmak için aşağıdaki videosuna tıklayarak hem güzel müzik dinleyebilir hem de kendisine yardımcı olabilirsiniz.

  izle