• rupert everest'ı gordugum ilk film...
  • cameron diaz'ın oynamasına rağmen son derece gereksiz 1 film... rupert everett iyidi ama...
  • insanlar arkadaslarini benimser. bazen oyle benimserler ki onlari kimseyle paylasmamak isterler, herhalde bu denli benimseyen birinin arkadasinin dugunune dayanmasi zordur. hele ki arkadasi onu bir de sahit yaparsa....
  • chok ınce bır hırsa gayet guzel parmak basmısh olan ve kesınlıkle gunduz ızlenmesı gereken, annemle sinemada izledigim son film olması ve aynı konuyu bıraz deforme olmush shekılde yashadıgım ıchın bende dehset maneviyatı olan film.
  • cok basarili bir soundtrack'e sahip olmasinin yaninda bir kereden fazla seyredilebilen citir romantik komedilerden. arsivde bulunmasi ve en ufak moral bozuklugunda bile seyredilmesi gerekenlerden.
  • ne titanic'tir, ne braveheart, ne de forrest gump, fakat film kendini bana 7. defada bile eğlendirerek izletmiştir (titanic'i bile 2. defa izlerken etrafa bakınmaya başlamıştım). yukarıda sayılan şarkılarından gayrı "what the world needs now" harikadır. ayrıca "i just don't know what to do with myself" de güzeldir.

casting mükemmeldir. rupert i*'si yine hiç alışık olmadığı bir rolde hafif lezbiyen gay* karakterindedir. cameron ve julia performansı doruklara taşırlar.
  • tesadüfler gereği sinemada 3 kez izlediğim, başarılı bir romantik komedidir. çok sevmiştim ilk izlediğimde. özellikle rupert everett a bayılmıştım,gerçek bir dostu oynuyordu filmde. julia ve cameron da harikaydılar.
    yine olsa yine izlerim, hiç bıkmam.
  • bilmem kac sene once izledigim koca filmden aklımda kalan tek sey i say a little prayer for you lu yemek sahnesi, ayrica kendileri korsan olarak edindigim ilk korsan filmdir.
  • bu filmden sonra nice kız-erkek arkadaşlığı "acaba?" dönemine girmiştir gözlerimin önünde..
hesabın var mı? giriş yap