• bu kadını pek sever, pek beğenirim de kimselere söyleyemem. çünkü soyadını söylemeyi beceremiyorum amına koyim.
  • güzelliğinden dolayı want klibi izlenemez. o kadar güzel ki kıskanamıyor bile insan.
  • dünyanın en güzel kadını.

edit: yılların nazik davranmadığı kadınlardan :/
  • 90'lardan günümüze yadigâr en güzel kadınlardan biri. ayrıca belirtmek isterim ki kylie minogue ile ilginç bir benzerliği var. zaten ikisi de avustralyalı.

not: "caps yok mu piç" diyenlere google girsin.
  • bir zamanlar dünyanın en güzel kadını olan şarkıcıdır. bir zamanlar ama. hayat bu kadar boktan.
  • o yıllarda herkes ona aşık olsun diye hayata geçirilmiş başlı başına bir yapıttı bu kadın. müzik falan değildi mesele. valla bak.
  • "natali imbruulia" olarak okunur.
  • kısa saçın ve pörtlek gözlerin yakıştığı sayılı hanımlardan birisi... koca dudaklardan bahsetmiyorum, çünkü doğal oldukları sürece yakışmadıkları kadın var mıdır zaten? (bkz: kylie minogue) (bkz: tori amos)
  • want isimli şarkısında, kısaca, umarım istediğini almışsındır, umarım bensiz mutlu olmuşsundur, umarım beni görünce birşey hissetmiyorsundur demektedir. bu esnada, video klipte kendisini kameraya çekmekte, çıplak vücudunu okşamakta, neyi bıraktığını bir hatırlatıyım da yine de sen bilirsin havalarında takılmaktadır ve insanlığa yalnızca iki seçenek bırakmaktadır.

1 - ya bu insan olamaz deyip, kanal değiştirilecek
    2 - ya şarkı youtube'tan bulunacak loop yapılacaktır.

sonuç olarak ya insan değildir ya da her gün seyredilebilecek, bırak terkedip gitmeyi, kedisi olunabilecek bir übermensch'dir.
  • hayatımda giyecek tek bir kıyafetim olsa bu kadının torn şarkısının klibinde giydiklerini isterdim, tek bir saç modelim olsa aynen o klipteki saç modelini seçerdim ( zaten sonunda dayanamadım gidip kestirip aynı modeli yaptırdım). genelin güzellik ya da çekicilik ya da dişilik algısını şekillendiren şey nedir hiç bilmiyorum ama bence torn'daki haliyle bir muhteşemdi kendisi.
hesabın var mı? giriş yap