• sayın erdoğan bu beceriksizler sana çok ağır bedellere sebep olacak. yol yakınken dön derim.
  • bu açıklamanın daha vahim tarafı "millet şimdi araba almıyor ,almasınlar!" şeklindeki pespaye cümleyi de sarfetmesidir.hem bir itiraf millet beklemeye geçti hem de millete tepeden bakan esnaf kurnazlığının dışa yansıması,bekçi olmayacak adam ülkede bakan olmuş.
  • vay arkadaş berat albayrak'tan daha kötüleri de varmış.

gülüşmeler oynaşmalar bunlar bizim donumuzu da alacak bu kesin. en azından berat bu kadar acımasız değildi.
  • çok iyi ya.. yani gerçekten çok iyi..

arttırın ötv yi, bir araba fiyatına 2 araba vergisi ekleyin..

sikin ulan bizi , daha çok sikin
  • yine düşük kalitede espiriler ve tatlışlıklar, yine hatır için gülüşmelerin olduğu bir açıklamadır.
  • ötv indirimini garantileyen açıklamadır aynı zamanda
  • bu nasıl ciddiyetsiz bir açıklama? böyle bir devlet erkân'ı olabilir mi? utandım, bıktım ve de yıldım.
  • buralar karışır dediğim açıklama.

adam resmen almamaya devam etsinler bak nasıl ellerinde patlıyor almayanların diye tehdit etmiş. bir diğer bakış açısı da galericiler siz rahat olun sizi ezdirmeyiz elinizdeki malın değerini düşürtmeyiz demiştir.
  • ötv artacak diyorsa kesinlikle artar. başka çareleri yok indiremezler zaten. bu açıklamadan sonra fiyatı 10-20 bin lira aşağı düşen ikinci el otomobiller de maalesef eski fiyatının 10-20 bin lira yukarısına satılacaktır birkaç gün içinde.
hesabın var mı? giriş yap