• beşiktaş'ta düzenli olarak oynadığı 6. sezonunu geçiriyor ve 9/10 sezonunda ne oynuyorsa bugün de aşağı yukarı onu oynuyor. ne eksik ne de fazla. o zamanlar bir wonderkid di belki ama bugün gazı kaçmış kola kıvamında oyunu.

evet bu akşam belki kariyerinin topunu oynadı ama bu senelerdir futbolunun üzerine koymadığı gerçeğini değiştirmiyor. iki güzel hareketine şakşakçılık yapmak bu gencin yanlışlarını kapatmaktan başka birşeye yaramaz.

bu sene ön liberoda oynamıyor diye kötü diyenler olabilir, alakası yok. senelerce ön liberoda da izledik bu çocuğu. veli kavlak geldiği yıl rezil oynuyordu, şimdi ne kadar etkili olduğunu herkes görüyor. necip orda da al gülüm ver gülümden öteye geçemedi.

umarım bu akşam çoğu insanı ettiği gibi beni de yıllar sonra göt eder. ama maalesef hakkında umudum yok benim.
  • bilic tarafından pulp fiction'daki mr wolf'e benzetilmiş futbolcu. aahahahahaah, oyuncuya özgüven kazandırmak için söylenmiş bir söz ama benzetme çok ağır.
  • 11 aralık 2014 beşiktaş tottenham hotspur maçında ana bölgesi plan ön liberoda görev alacak futbolcumuz.
  • 11 aralık 2014 beşiktaş tottenham hotspur maçı'nın kesin kahramanıdır. ön liberoda yapması gerekenlerin %90'ını, yapabileceklerinin tamamını yaptı. üstelik de özkaynak mamulü. haydi oğlum hep böyle. yüzümüzü düşürme.
  • hakkındaki vine'a yarım saattir gülüyorum.

ismail'e ilk olarak kim girdi diye soruyor sanırım, aradaki cümleler kayıp ama sikicem ben onu diye bitirdiğine eminim, muhtemelen lamela'ya hallendi :)
  • son zamanlarda en cok guldugum video'nun kahramani. cok komik. cok fazla.
  • karnıma ağrılar sokmuştur. bu takım beni ya sinirden kendimi sikerken ya da gülmekten nefes alamazken postalayacak diğer tarafa.

bir an için ceketini çıkarmasını, formanın kollarını yavaşça sıyırmasını bekledim. adam semt çocuğu, hepimizi siker.
  • vine videosunun olcaylısı da vardır.

https://m.youtube.com/watch?v=lhwihguy-io

sanki okuldan yeni çıkmış meslek lisesi öğrencileri arkadaş
  • olcay şahan ile birlikte devre arasındaki hareketleri beni de yarmış futbolcu. ismail'le konuşurken, adam buna bir şey anlatmaya çalışıyor, bu kalkmış "sikicem onu " diyor, aynısında bu kez kendisi olcay'a laf anlatmaya çalışırken, olcay artık kimeyse lan lun yapıp, garip garip hareketlerde bulunuyor. lan oyuncusundan, hocasına, başkanından malzemecisine hastasıyız bu takımın.
hesabın var mı? giriş yap