• yakalandığı hastalığa karşı inançla savaşmış, milyonlarca insana umut olmuş dünyalar güzeli bir kadın hayatını kaybettikten sonra “cennete giremez bu” yazabilecek kadar zavallı, rezil insan. neslihancım, umarım uzuuun bir hayatın olur da vicdan azabıyla döner durursun.
  • büyük ihtimalle dümdüz salak biri. kendisi attığı tweet’de cennet ile ilgili ahkam keserken, “senin olmadığın her yer cennettir” diye cevap atan özgür demirtaş’a, “sen allah mısın, nereden biliyorsun” şeklinde cevap yazmış.

böyle bir zekaya sahip olabilmek için ya gelişme çağında, dikkat çekmeye çalışan sorunlu bir ergen; ya da dediğim gibi dümdüz bir gerzek olmak gerekiyor.
  • cennete gidemeyeceği kesin olan yaratık.
  • bize ne senin cennetinden? herkesi kendi ilkçağ masallarına aşık zanneden zavallı birisi.
  • nasıl bu kadar kötü olunabiliyor, anlamak güç...
  • nazi toplama kamplarında tutulmuş bir alman yahudisi'ne sormuşlar; ''hitler bugün eline geçse ne yaparsın? '' diye. yahudi, ''kızgın bir demir çubuğun bir ucunu ısıtır, soğuk tarafını götüne sokarım'' demiş. şaşırmışlar, ''yahu demiri ısıtıp, sıcak tarafı dururken, soğuk tarafını niye götüne sokuyorsun ? ''
    '' tutup çıkartamasın diye'' demiş...

bu gün ülkede yaratılmak istenilen kimlik bu. kansız, vicdansın, karaktersiz, alçak, zalim ve iğrenç bi kimlik..
  • fetöcü olabilir başka birşey demiyorum ak partiliyim diye geçinen birisi partisine bu kadar zarar veremez. ulan muhalif olarak ben acıdım ak partiye ama gerçekten sert bir muhalif olarak ak partiye bu kadar eskitme yapmadım arkadaş. eğriye eğri, doğruya doğru dedik. bu resmen partisini delik deşik ediyor.
  • bundan on sene sonra bugünlerin belgeselleri çekilecek. adamlar resmen gerçek kötüler.

hepsi bugün bir çatı altında toplanmışlar, ülkeyi ele geçirdiklerini sanıyorlar ama zemin altlarından kayıyor. maskeler düşüyor ve gerçekler ortaya çıkıyor. bugün bu kadın gibi binlercesi var ve hepsi aynı amaçla birlikte hareket ediyorlar yıllardır.

kötüler hiç bir zaman sonsuza kadar kazanamaz. düşüncelerinizdeki irini bu ülkeye tam olarak yaymaktı ve hizmet ettiklerinizin elde edeceği güçle hak etmediğiniz ünvanlara makamlara gelmek ve orada kalmaktı niyetiniz ama olmadı.

on sene sonra çoluk çocuğumla sizin itiraflarla dolu belgesellerinizi izleyeceğim ak troller. akıl olmayınca sadece kurnazlıkla işte bir yere kadar gelip kalıyorsun. kaş yapayım derken artık göz çıkartıyorsunuz. kötülüğünüzü bugüne kadar halka karşı iyi gizlediniz ama artık her şey ortaya çıkıyor. yıllardır her platformda sizi gördüm, facebook'ta sahte hesaplarınıza girip tüm duvarınızın iftira kaynadığına ve bunlarla halkı zehirlediğinize şahit oldum defalarca. size karşı içten içe doldum. halkımızı abuk subuk hesaplarla kandırdığınıza iyi insanlara iftiralar attığınıza kesinlikle günah işlemede hiç bir sınırınızın olmadığına defalarca şahit oldum. hep halkın size karşı aydınlandığı bilinçlendiği yılları görmek umuduyla bekledim. neyse ki iyi insanlar bu dünyadan ayrılırken bile sizin foyalarınızın ortaya çıkmasını sağlıyorlar.
  • dexter keşke gerçek olsaydı da adresi falan bulunmuş şu iğrenç mahluku bir ziyaret etseydi. gezegende artık bu tip müsvedde yaşam formlarına gerek yok. umarım tez zamanda yok olurlar toptan. politik duruşu, şusu busu umrumda değil. o yazıyı yazması, sosyopat olduğunun delili olarak görülmeli. umarım sıkı ve örnek bir ceza alır ve gün yüzü göremez.
  • agiz ishalinin canli ornegidir sürtük
hesabın var mı? giriş yap