• +18

————

pelikancıların vesikalı orospusu.

halkın emeklerinden çalıp domuz gibi yiyerek büyüttüğü kıçını doyuramayan kocasına olan nefretini, hayatı acılarla geçmiş bir kızcağızın arkasından, ağzından boklar saçarak kusan akpli bir fahişe.

muhtemelen badelenerek büyümüş, şeyhin kucağından kalkıp şıhın kucağına oturmuş, hayatında sevmek sevilmek nedir bilmeyen oksijen israfı bir organizma.

bunun gibi tipleri fırına atıp yakıyoruz deseler, işi gücü bırakıp fırına odun taşımakta zerre tereddüt etmem.

dipnot: din ile akıl hastalığı arasında çok çok ince bir çizgi vardır.
  • 17 yıldır toplumun dönüştürülmeye çalışıldığı profil bu işte. insanları kendi beyin yapısına göre yargılayıp, "allah" adına karar veren, kendini üstün gören, kendini ideal ve olması gereken prototip olarak gören kibirli, cahil ve nefret dolu bir model. işte adamlar başarırsa, ideal profilleri bu olacak. o yüzden iyi bakın bu tipe. sizi şu an yargılamıyor olması, sadece gözüne gözükmemiş olmanızdan ileri geliyor. halbuki sizi bir tanısa, ne kulplar, ne sıfatlar takar size...
  • yine akp'li. hiç şaşırtmıyorlar. akp'lilik bir hastalıktır.
  • şeytan. evet ciddiyim bir insanın bu kadar kötü olabilmesinin başka açıklaması yok çünkü. ve bu zihniyet sadece bu şahısla sınırlı değil bunlardan bu ülkede epeyce var ne yazık ki. bu insanların arasında yaşıyor olmaktan nefret ediyorum.

bu zihniyetin asla değişmeyeceğinin farkında olmak da acı bir kabulleniş.
  • büyük ihtimalle dümdüz salak biri. kendisi attığı tweet’de cennet ile ilgili ahkam keserken, “senin olmadığın her yer cennettir” diye cevap atan özgür demirtaş’a, “sen allah mısın, nereden biliyorsun” şeklinde cevap yazmış.

böyle bir zekaya sahip olabilmek için ya gelişme çağında, dikkat çekmeye çalışan sorunlu bir ergen; ya da dediğim gibi dümdüz bir gerzek olmak gerekiyor.
  • bundan on sene sonra bugünlerin belgeselleri çekilecek. adamlar resmen gerçek kötüler.

hepsi bugün bir çatı altında toplanmışlar, ülkeyi ele geçirdiklerini sanıyorlar ama zemin altlarından kayıyor. maskeler düşüyor ve gerçekler ortaya çıkıyor. bugün bu kadın gibi binlercesi var ve hepsi aynı amaçla birlikte hareket ediyorlar yıllardır.

kötüler hiç bir zaman sonsuza kadar kazanamaz. düşüncelerinizdeki irini bu ülkeye tam olarak yaymaktı ve hizmet ettiklerinizin elde edeceği güçle hak etmediğiniz ünvanlara makamlara gelmek ve orada kalmaktı niyetiniz ama olmadı.

on sene sonra çoluk çocuğumla sizin itiraflarla dolu belgesellerinizi izleyeceğim ak troller. akıl olmayınca sadece kurnazlıkla işte bir yere kadar gelip kalıyorsun. kaş yapayım derken artık göz çıkartıyorsunuz. kötülüğünüzü bugüne kadar halka karşı iyi gizlediniz ama artık her şey ortaya çıkıyor. yıllardır her platformda sizi gördüm, facebook'ta sahte hesaplarınıza girip tüm duvarınızın iftira kaynadığına ve bunlarla halkı zehirlediğinize şahit oldum defalarca. size karşı içten içe doldum. halkımızı abuk subuk hesaplarla kandırdığınıza iyi insanlara iftiralar attığınıza kesinlikle günah işlemede hiç bir sınırınızın olmadığına defalarca şahit oldum. hep halkın size karşı aydınlandığı bilinçlendiği yılları görmek umuduyla bekledim. neyse ki iyi insanlar bu dünyadan ayrılırken bile sizin foyalarınızın ortaya çıkmasını sağlıyorlar.
  • nazi toplama kamplarında tutulmuş bir alman yahudisi'ne sormuşlar; ''hitler bugün eline geçse ne yaparsın? '' diye. yahudi, ''kızgın bir demir çubuğun bir ucunu ısıtır, soğuk tarafını götüne sokarım'' demiş. şaşırmışlar, ''yahu demiri ısıtıp, sıcak tarafı dururken, soğuk tarafını niye götüne sokuyorsun ? ''
    '' tutup çıkartamasın diye'' demiş...

bu gün ülkede yaratılmak istenilen kimlik bu. kansız, vicdansın, karaktersiz, alçak, zalim ve iğrenç bi kimlik..
  • irin dolu kalbi şuurunu ele geçirmiş olacak ki inandığı kitapta açıkça geçen ("sonra o cehenneme atılmaya layık olanların kimler bulunduğunu elbette biz daha iyi biliriz. ") ayeti unutmuş.

şu saatten sonra başına gelen her türlü linci sonuna kadar hak eden, pislik bir şeytan.

(bkz: şeytan azapta gerek)
  • orta çağ karanlığının vücut bulmuş hali.
  • bize ne senin cennetinden? herkesi kendi ilkçağ masallarına aşık zanneden zavallı birisi.
hesabın var mı? giriş yap