• entrylerin sonunda bir bunu, bir de 'evet'i gördüğüm an basıyorum eksiye. hiçbir şey bu kadar rahatsız edici, bu kadar itici duramaz. örnek verelim:

bıdı bıdıyken, hede hödö yaptım, evet.

bik biktir, net.

hay amına koyayım tüylerim diken diken oldu ya! bir de önceden 'candır ve en asil duygunun insanıdır' vardı bu kadar itici duran.
  • söylediği ya da yazdığı şeye kendi bile inanmayanların, saçma sapan cümlelerinin sonuna ben salağım, yapabildiğim en iyi tespit de bu, siz de hak verin anlamında kullandıkları yeni nefret aracı. bunu kullanan insanda gram zeka varsa da zekasına güveni yoktur ve onaylanmaya ihtiyacı vardır.
  • ottan boktan bütün tespitlerin ya da düşüncelerin sonuna eklenen cümle. netinizi sikiyim. bu ne lan. hepiniz mi otoritesiniz, bilirkişisiniz de her şeyin sonuna net ekliyorsunuz amk.
  • bu amına kodumun kelimesini entry sonunda hele de " çok" ile birleşmiş halde görünce sinirden elim ayağım birbirine dolaşıyor. çok kötü de kesmiyor mesaj atmakta. tek çözüm: (bkz: meşe odunu) (bkz: kızılcık sopası)
  • çok ama çok ciddi söylüyorum; herhangi bir entrynin sonunda bu kelimeyi görüyorsam basıyorum ekşiye. ne lan bu amına koyyum her cümlenin sonuna net! net! net! anladık söylediğinde ciddisin. hakikaten bıktırdınız, yeter. net!
  • söyleyenden direk soğutan kelime. öyle böyle değil, herifin yüzünü bile görmek istemiyorum artık lan. anama küfretse bu kadar soğumam. bir değil, iki değil. insan 5 dakikada kaç kere "net" der ulan? orospu çocuğu.
  • "bu konuda bilgim ve söyleyebileceklerim bu kadar ama bunları destekleyecek bir savım olmadığından söylediklerimin kendi aklımda bıraktığı muazzam etkiyi dışarı yansıtamayacağından korkuyorum ki bu yüzden de aynı cümleyi tekrar vurgulamak için sonuna bunu bırakıyorum" anlamına gelen cümle sonu canavarı.
  • basarili'dan sonra midemi bulandiran ikinci sozcuk. her seye basarili diyen kitle, simdi cila atmak icin "net''i kullaniyor.
  • artık iyice bende paranoya olmuş kelimedir. entirileri okumadan önce sonuna bakıyorum, eğer netle bitiyorsa hiç okumadan eksiliyorum.

iğrenç mahluklar sizi.
  • yazdığı entry'i bu kelimeyle bitirenler uçurulacakmış. ben öyle duydum.
hesabın var mı? giriş yap