• blutv doğan grubuına aittir
    netflix değildir

bu bile seçim yapmak için yeterlidir
  • içerik olarak ikiside yetersiz ancak en azından netflix'in oynatıcısı fersah fersah ötede.
  • netflix varken blutv'ye kimse bakmaz, öyle diyeyim.
  • ikisini de bayadır kullanıyorum. şöyle kısa bir karşılaştırma yapacak kadar deneyimim oldu:

* hem yerli hem yabancı film olarak blutv çok önde. netflix de adam akıllı film yok diyebilirim. tam aksine blutv bir filmin dvd'si çıktıktan kısa süre sonra sisteme ekliyor.

* orijinal dizi olarak netflix önde zaten bilmeyen yok. blutv aldıracak bir yabancı dizi zaten yok. yerli dizi olarak da masum izlenebilir. 7yüz'ün bir iki bölümü işe yarar. başka da bişey yok.

* blutv arayüz berbat. serverları leş. netflix'in full hd gram takılmadan oynattığı internet ile blutv çöp gibi bir görüntü veriyor. kalite geliyor gidiyor sürekli. çoğu zaman takılıyor. bu server kalitesi üyeliği iptal ettirecek kadar kötü.

tüm bunlar ışığında blutv'nin ciddi altyapı yatırımına ihtiyacı var, o kesin. netflix'in ise her gün yeni filmler eklemesi lazım. nasıl alamıyor bu filmleri anlamak mümkün değil. aslına bakarsanız ikisi de şu an üyeliği hak etmiyor.
  • gerizekalı dolu burası. boykotsa defol ötede yap lan boykotunu. sabah beri ikisini karşılaştırıcam diye bakınıyorum. boykotmuş. netflix babasının leblebi dükkanı sanki. biri anamızı öbürü babannemizi yalıyor merak etme. boykotuna senin.......
  • netflix, işitme engellileri de dikkate alıp yerli yapımlara altyazı eklediği için bir adım önde benim için.

blutv tipik türk kafasıyla hareket ediyor.
    zibilyon tane yerli yapım var ama altyazı yok.
    sanki ülkede herkesin kulağı duyuyor amk.
    o kadar mesaj attık sikinde değil adamların.
  • netflix dünya ise blutv suriyedir. ve ben suriyelileri ülkemde istemiyorum.
  • blu tv içerikleri daha geniş ancak bağlantı sorunu olan bir yerde sürekli donmalar yapıyor, netflix ise en yavaş internet ortamında bile gayet güzel seyrediliyor ayrıca ofline izleme seçeneğide var.
  • ikisini de farklı içerikleri takip ettiğim için kullanıyorum. tabi bi kıyaslama yapmak gerekirse netflix aylık 30 tl. çift ekran kullanıyoruz. içeriklerin indirilebilir olması büyük avantaj.
    blutv'yi ise ayda 10 liraya tek ekran kullanıyoruz. içerikler de bu parayla doğru orantılı.
    netflix daha güncel ve fazla içerik sunarken blutv biraz daha eski içeriklerde kalıyor.
    netflix elim ayağım. the hand maid's tale bitince blutv'yi kapatırım.
hesabın var mı? giriş yap