• bugün gerçekleşen hadisedir. belediye ekipleri gördüğüm kadarıyla şehrin kalabalık yerlerini foşur foşur yıkamıştır.

nevşehir belediyesinin attığı twit

edit: videoya eklenen müziğe hayran kaldım
  • ekşi sözlük bir siki beğenmeme timinin daimi üyesi olarak, yolları şaldır şuldur yıkamanın ne faydası varmış koronaya merak ettim? o kadar insan çalıştırıp bir de o kadar su israf edeceklerine, o belediye görevlilerine idari izin verip evde kalmalarını sağlasalar daha iyiymiş.
  • ciddi ciddi foşur foşur cadde yıkama etkinliği.
    arkada çalan müzik * ise ayrı bir hava katmıştır.

arkada çalan şizofreni müzik
  • 3 sağ sokağa, 3 sol sokağa, 3 ana caddeye. sonra toplu iğne ucu kadar kuru asfalt kalmayana kadar devam.
  • anlamıyor insanlık hala.. çevrenin amına koyuldukça biz de ölüyoruz. yapmayın şunu. çevreye saygılı olun. foşur foşur yerleri yıkadığınızda kullanığınız kimyasal ve içeriyorsa ki içeriyordur "fosfat" 40 yıl içinde içme suyuna karışacak. bu kesin.

bu yıkamanın bedelini 40 sene içinde (belki 1) ödeyeceğiz.
  • geçen gün corona için ülkeyi bu kadar kimyasal madde ile gark etmemek üzerine bir yazı okumuştum, sonra tv'de bir uzman en büyük tehlikenin ayakkabılar olduğunu söyledi, yere tüküren bir millet olunca sanırım bu dönem için sınırlı sayılarda kalırsa makul yıkama.
  • gereksiz bir islem. sokak yikamanin tek faydasi can sikintisindan yollari yalayip virus kapacaklar icin olacaktir.
  • topraktan tastan degil insandan insana bulasan korona salginina bir faydasi olmasa da enazindan genel temizlik acisindan bir faydasi olmus, temizlikten zarar gelmez.
  • apaçi mi olayım, hijyenimi mi düşüneyim... oohh ohh yandan! lan n'oluyo!?
  • dj ferdi özkan iyi silişler diler.
hesabın var mı? giriş yap