• esenyurtta, esencan hastanesinde yaşadığım tırnak batması olayının ameliyatını yapmış ve çok memnun kaldığım bu illeti yaşayan herkese önerebileceğim, cerrahpaşa mezunu ortopedi ve travmatoloji doktoru.
  • tırnağı batmayan varsa da özellikle batırtıp gitsin valla o derece.
  • ilber ortaylı'ya bile akademik ünvanı ile başlık açılmazken bu şahıs kendisine böyle bir başlık açtırıyorsa bir yerlerde sorun var demektir. böyle insanlarla tanışırken sadece adını söylemez. başına o ünvan illaki gelecek.

başlık taşınmış. ilk başlıkta doç. dr. nevzat selim gökay yazıyordu. moderasyon iyi çalışıyor. *
  • tırnakçı.
  • canım doktorumdur kendisi. gidin efendim bir probleminiz olduğunda. her aradığımda ulaştım kendisine, ameliyatımla ve sonrasıyla ilgili tek tek bilgilendirdi, rahatlattı beni zira çok korkuyordum bu operasyondan. 5 haftayı geçti ameliyat olalı ve hızla normale dönüyor hayatım. bu ameliyatı sizden başkasına yaptıramazmışım doktorcum. iyi ki varsınız.

kendisi esencan hastanesi'ndeki görevinden ayrılıp; istinye üniversitesi liv hastanesi'nde göreve başlamış. hayırlı olsun doktoruma.

edit: doktorcum hakkında bilgilendirme.
hesabın var mı? giriş yap