• neden ilgi görmediğini anlayamadığım kampanya. haydi dostlar. elden ele. minik nihat'ımızı üzmeyelim.
  • değerli dostlar, nihat doğan'ın ne kadar delikanlı olduğunu hepimiz biliyoruz. kendisi uçak biletini alamadığı için halep'e gidemiyor. elden ele toplayalım. bir change.org ihalesine bakar. ne diyorsunuz? nihat doğan'ı halep'e gönderelim mi? bitsin bu hasretlik. hadi gözünüzü seveyim şu kampanya çığ gibi büyüsün nihat abimize şehadet şerbetinden içirelim. stüdyolarda ağlamaktan helak oldu çocuk.

ne diyoruz?

#gezicilereinathalepenihat
  • ordaki yetimlere yazıktır, yapmayın dediğim kampanya.
  • halep yakın diye karşı çıkacağım kampanya.
  • bilet parasini yol yemegıni karsilamaya hazir oldugum kampanya. söylemeyi unuttum aglamasi icin de koli koli pecetesini de gonderiyorum yaninda.
  • halep'in gördüğü zulüm yeter... şehri tamamen yok etmek mi istiyorsunuz?
  • nihat doğan kendinden bekleneni yaparak onun izinden gidenleri uzmeyecektir. onun gibi bir delikanlinin halepe gideceginden şüphe duyanlar gafildir. halep için aglayarak şov yaptigini dusunenlere ibret olacak ve büyük ders verecektir böylece. tüm dünyaya delikanli nasil olur gösterecektir.

dönek, sovmen, para sevdalisi biri olsa gitmez zaten. döndüğünde onu milyonlar karşılayacak.

tez git tez dön büyük insan. halepi almadan dönme.
  • gerçekten gitmek istiyorsa bilet masrafını bizzat üstleniyorum.

nihat bana buradan ulaşabilirsin dostum.
  • halep islam orduları başkomutanı sayın nihat doğan diyeceksiniz.
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya.yanına twitter mücahitlerini de alarak zalım esedi bir an önce devirmek için yola çıkmalılar.
hesabın var mı? giriş yap