• haha bu gozler nihat kahveci'ye overrated diyeni de gordu ya. ey yonetim kimleri yazar yapiyorsun, uyuma. kendisi tugay kerimoglu ile turk topraklarinda dogup ulkesini en iyi temsil eden en basarili birkac futbolcudan biridir. belki de en iyisi. ispanya gol kralligini ikinci sirada tamamlamis bir adamdan bahsediyoruz. 15-20 sene gecmis halen ispanyollarin saygi duydugu biridir kendisi. onu da gectim avrupa sampiyonasinda cek'lere attigi gol yeter.
    not:gs
  • tayfur havutçu, tuncay özilhan, ihsan kalkavan, celalettin kolot, sinan engin, allen iverson, serdar bilgili, tümer metin ve diğerleri gibi kendisi de beşiktaş'ın çocuğu'dur. biz beşiktaş taraftarları ne çocuğuyuz acaba merak etmekteyim.
  • 15 haziran 2008 turkiye cek cumhuriyeti macinin 80 kusuruncu dakikasinda uzaktan sut deneyen kazim'a "sakin olum sakin" diye seslendikten sonra iki tane gol atmis yerli tsubasa.
  • beşiktaş bir hayır kurumu olduğu için eurocuklarının hesabını sormaması gerekirdi. sizin ben olmayan beyninizi sikeyim. dangalak sürüsü.

edit: gereksiz fevri bir tepki vermişim. arabesk tavırlara ve duygusal triplere gelemesem de, ayar olsam da bu kadar tepkiyi de hak etmiyordu yukarıda yazılan şey. altı üstü futbol ve futbolun her biri birbirinden kapasitesiz aktörleri.
    canını sıktığım sözlükçülerden özür dilerim.
  • geçin oğlum bu boş muhabbetleri.
    o dönemi hepimiz hatırlıyoruz.

demirören gitmiş yerine fikret orman gelmişti.
    fikret orman geleli 2 ay olmadan kulübü icraya verdi nihat.
    üstelik kendisine "paran battı yok para mara" denmedi. fikret orman kendisi ve diğer alacaklı futbolcularla "merak etmeyin alacağınız bizde. ancak kulüp zor durumda. sizden bu alacakları taksitlendirmenizi rica eidyoruz" temalı bir konuşma yapmasına rağmen.

elin yabancı futbolcularından tutun, eski fenerbahçeli futbolculara kadar herkes bu teklifi kabul ederken nihat kahveci denen beşiktaş'ın çocuğu beşiktaş'ı icraya vermiştir.

bu işin içinde iyi niyet falan yok. "eee parasını size mi bırakacaktı" durumu ise hiç yok.
    o günden bugüne neyse ki çok eşy değişti, nihat da parasını aldı nihatla birlikte alacakları olan onlarca futbolcu da parasını aldı. bugün beşiktaş'ın de hiçbir futbolcuya borcu falan yok.

ama baki kalan, zor dönemde yardımcı olabilecek kişilerin çelme takmaya çalışması oldu.

nasıl derler; kurt kışı atlatır da, yediği ayazı unutamazmış.
  • o parayi hakketti mi?hayir
    kontrat yapilmis mi?evet
    fikret orman o parayi odeyecegiz dedi mi?evet
    nihat kahveci,faiz arti avukat masraflarini da istemis mi?evet
    yillarca fazlasiyla ekmegini yedigi,maddi acidan zor durumdaki kulube bu yapilir mi? bence hayir
    fikret orman sitem etmekte hakli mi ?bence evet.
  • bugun colin kazim -belki de heyecanla- amator bir sut orta karisimi bir sey yapti.
    iste o an kameralar nihat'i gosterdi, agzindan

-sakin oglum, sakin

laflarini okuduk.

iste nihat'in attigi o son gol, bu cumlesinde gizliydi.
    ve bu yuzdendi salondaki halida yuzustu kayisim ve gol diyerek tv alti sehpasina kafayla dalisim.
  • fotomaç ın ilk defa photosopla forma giydirmeden, direk arşivden verebileceği transfer haberi.
  • bu adami benim icin ozel yapan sey ne ceklere attigi goller, ne mac sonu demecindeki alcak gonullulugu falan filani, dun geceye ait tek bir hareketidir; colin kazim ayni dakika icinde iki rahat topu sacma sapan iceri kesip heba etmis, skor halen 2-1 maglubuz artik son 5 dakika ve nihat kazima bagirip cagirmak yerine "sakin abicim sakin devam" deyip destek oluyor. son 5 dakika, maglupsun, topu iceriye kesmekte zorlaniyoruz ve sen iki rahat akini skip birakmis adama gaz veriyorsun. bu nasil bi kendine guven ve kazanma azmidir sapka cikariyorum. budur bu adami ozel yapan benim icin. nihattan herkes icin gelsin ;

it aint over till it's over.
  • 'abdest almadan maça çıkmam' demiş. geçen sezon tesislerde sular kesikti herhalde.
hesabın var mı? giriş yap