• nilgün aşır.
    izmir guzelyali ortaokulu'nda sarisin bir ingiliz ogretmenidir.
    kirmizi bir honda civic'i vardi. bir de guzel mi guzel, kendi gibi sarisin bir kizi vardi.. okula annesinin yanina geldi mi siraya gecerdik gorecegiz diye.

nilgun hanim'in okuldan ayrilacagi haberi gelince yikilmistik. o yasta nasil bir bagliliktir. siniftaki kizlarin gunlerce agladigin bilirim. sonra yogun baskilar neticesinde gitmedi baska bir okula.

- good afternoon class...
    - good afternoon teacher...

ilk orada basladi... surdu gitti.
    10 yil sonra da gitsem adimla hatirlar.
  • civciv sarısı saçlardı vardı. inanılmaz telaşlı bi kadındı, düzenliydi çok.her şey zamanında olsun isterdi. böyle bi kadın, nasıl oldu da bi cumartesi günü yapılacak matematik olimpiyatlarına seçildiğimizi bize perşembe günü haber verme başarısını gösterdi hala inanabilmiş değiliz.
  • bir öğretmen nasıl olmalı, eğitim/öğretim nasıl bir arada ilerlemeli sayesinde görmüştüm. hepimize mükemmel temeller atmıştı. bugün hala öğrencilerinin çoğu kendisini saygıyla hatırlar. ayrıca facebook'ta adına grup açılmış, kendisi de sık sık yorum yazıyor. *
  • eğitim-öğretim hayatımda gördüğüm en iyi öğretmenlerden biriydi. hala unutmamış olmamız bile ne kadar değerli olduğunu gösteriyor kendisinin.
hesabın var mı? giriş yap