*

• kadınlar, siz siz olun bunu takıtırmayın dediğim aparat.
  • (bkz: kardeşim bu yetmedi sitenin linkini verir misin?)

bu ne oğlum bu ne? kendi fantezi dünyanı açmak için ne yaşadın? seni neden hiç sevmediler de, böyle şeyler yapıyorsun? yapma evladım, yapma çocuğum yapma!

edep yahu!
  • lokal anestezi ile takılabilen piercing'dir bu meret göğüs ucunu deforme ediyor peki daha sonra nasıl süt gelecek sorusunu aklıma getirmiştir
  • direkt kadın capsleri verilmiş. o kadar acıya katlanıp taktıran erkeklerin sesi olalım.

yalnız bir yere takılır diye hiç mi korkmuyorsunuz lan? yazarken içim ürperdi yeminle.
  • değil bana yapılması başkasına yapılmasına bile katlanamiyorum. birkaç videosunu izledim darlandim sanki benim canım yanıyor. normalde doğum videosu izlerken bisküvi yiyen adamım ama bu konu niyeyse hassas noktam. bide yaptıranlar hiç korkmuyor mu bı yere takılır sürter iyyyyy
  • kadında en şık ve seksi duran ama herkesin yaptırmaya bir yerlerinin yemediği piercing türü.
  • sevişirken meme uçlarının daha rahat ısırılıp,çekilmesi için icat edilmiş işlevsel alet.
  • şık ve seksi durmasının yanında ilgili bölgede çok hassas ve fazla sinir uçları olması sebebiyle kadının cinsel uyarımını arttırdığı gerçektir. ancak hassas bir bölgedir. dolayısı ile uygulama steril bir ortamda işin ehli, hatta mümkünse bir cerrah tarafından yapılması yaptıran açısından çok önemlidir. uygulama sonrası bakım ve kullanılacak piercing materyali çok önemlidir. en az allerjen olan metallerden titanium tercih edilmelidir. konu hakkında sormak istediklerinizi cevaplayabilirim
  • (bkz: meme hızması)

böyle deyince de oluyor yani, ne bu ozentilik?

ek: "nipple, meme diil taaam mı?!" diyen arkadaşlar var. türkçe'de mecaz diye bir kavram var. evet "türkçe'de " yazdım çünkü tdk'nın o kuralı saçma.

parçayı söyleyerek bütünü kastederiz. mesela saçımı kestirdim veya kulağımi deldirdim. burna takılan hızma için "burun ucu hizmasi" diyor muyuz?

demiyoruz. nipple için de meme ya da meme ucu munasiptir. göt delikligi ( asshole ) yapmanın alemi yok. (türkçe 'ye çevirince manasını kaybediyor.)

not: başlığın ilk hali "nipple piercing" idi.
  • geçen gün soyunma odasında arkadaşımda görüp kitlendiğim takıdır.

(bkz: o neydi gız)
hesabın var mı? giriş yap