şükela:  tümü | bugün
  • kadında en şık ve seksi duran ama herkesin yaptırmaya bir yerlerinin yemediği piercing türü.
  • sevişirken meme uçlarının daha rahat ısırılıp,çekilmesi için icat edilmiş işlevsel alet.
  • şık ve seksi durmasının yanında ilgili bölgede çok hassas ve fazla sinir uçları olması sebebiyle kadının cinsel uyarımını arttırdığı gerçektir. ancak hassas bir bölgedir. dolayısı ile uygulama steril bir ortamda işin ehli, hatta mümkünse bir cerrah tarafından yapılması yaptıran açısından çok önemlidir. uygulama sonrası bakım ve kullanılacak piercing materyali çok önemlidir. en az allerjen olan metallerden titanium tercih edilmelidir. konu hakkında sormak istediklerinizi cevaplayabilirim
  • (bkz: meme hızması)

böyle deyince de oluyor yani, ne bu ozentilik?

ek: "nipple, meme diil taaam mı?!" diyen arkadaşlar var. türkçe'de mecaz diye bir kavram var. evet "türkçe'de " yazdım çünkü tdk'nın o kuralı saçma.

parçayı söyleyerek bütünü kastederiz. mesela saçımı kestirdim veya kulağımi deldirdim. burna takılan hızma için "burun ucu hizmasi" diyor muyuz?

demiyoruz. nipple için de meme ya da meme ucu munasiptir. göt delikligi ( asshole ) yapmanın alemi yok. (türkçe 'ye çevirince manasını kaybediyor.)
  • geçen gün soyunma odasında arkadaşımda görüp kitlendiğim takıdır.

(bkz: o neydi gız)
  • bundan yaptirmaya karar verdim, gecen anneme de soyledim baya bir guldu, sonra yaptir dedi, bence seksi bir sey. aratirmalara gore de memenin hissayatini da arttiriyormus. guzel bir vucuda yakisir diye dusunmekteyim. yaptirinca buralari bilgilendiririm, ne kadar aciyor, bakimi nasil vs.

edit in advance: nikimi kadinli madinli gorup de sikinizi sivazlayip mesaj filan atmayin, belki kari sikeriz diye heveslenirken gotunuzu deldirmeyin bana amk hayvanlari. erkegim ben, acimam gotunuzden zimbalarim.
  • bir de vagina piercing var ki , sanırım en kötülerinden biri , erkeklerde penis ucuna taktıranda var ki yuh dedirtiyor.
  • söylendiği kadar açıtmayandır. benim gibi küçük cücüklere sahipseniz güvenilir ellerde korkunuz olmasın.
    foto isteyenlere
  • mıknatıs etkisi yapan bir ayrıntı.
  • sekilli bir goguste cok hos duran sey.