• vic in bile kurtaramadığı dizi. 7 bölüm izledim. çok cocuksa, sanırım çocuklar için çekiliyor zaten. herşey çok pembe, çok iyi. anlamsız yani. niye izledim anlamadım artık takip etmeme gerek yok.
  • her bölüm süper güçlerini kullanmaktan vazgeçen süper kahramanlarla ve çelişkilerle dolu bir vakit öldürücü dizi

benim vaktim kıymetli diyen izlemeyebilir
  • vasatın altında dizi. sürekli olarak bir güç kelimesidir gidiyor. senin gücün, benim gücüm, güçlerimiz, güçler, güçlerimizi şuna söylemeyelim, güçlerimizi saklayalım, gücümüzü şu bilirse ona söyler, sen gücünü kullanma , ama gücümü kullanmayacaksam ben neye yararım, orantısız güç kullanmayalım yok en sonuncusu yoktu sanırım. velhasıl sıkıcı bir dizi.
  • stephanie powell julie benzin topuklu ayakkabılar ile yardırarak koştuğu dizi, taktir ettim.
  • şu anda 30 yaşın üzerinde olanların eskiden çok yaptığı '' ders kitabının arasında çizgi roman okuma '' hadisesinin tersine döndüğü dizi. anlama güçlüğü çeken bir çocukken kazandığı yetenek sayesinde süper bir idrak sahibi olan jj, ikinci bölümde wolverine dergisinin içinde pascal teoremlerini okuyordu.
  • gelmiş geçmiş en kral polisiye* ile hayranlığımızı kazanan michael chiklis'in yeniden ekranlara döndüğü dizidir.
  • geleceği parlak görünmeyen dizi, zira aynı bölümde* hem lucy lawless'ın hem tricia helfer'ın konuk olmasının başka açıklaması olamaz. bu ikiliden şikayetçi değiliz tabii, o ayrı.
  • bildiğin klişe, "harcadığınız paraya yazık, etmeyin abiler" dizi.
  • jander: bu ne yeni dizi mi ?
    zk: aa evet, aile var boyle, super gucleri var.
    jander: uyduruk bisey yani
    zk: yok canim fena degil
    jander: hmm baba super guclu di mi ?
    zk: evet
    jander: bence bu kiz da zihin okuyor
    zk: a evet
    jander: bu oglan cok sobu gorunuyor, bunun gucu yoktur.
    zk: pfff tamam
  • sezonu gayet iyi kapamış vasat dizi. gerçi sezon mu yoksa dizi finali miydi bilemedim ama kafalarda zilyonlarca soru işareti bırakıp gitmesi hiç hoş olmaz. merak ediyorum ey sözlük.

--- spoiler ---

baba powell'ın vurulduktan sonra tekrar nasıl dirildiği muamma.. güçlerini kaybettiğinde gayet uzun bi süre geri gelmiordu o güçler.. nasıl oldu da kurşun içindeyken güçler geri geldi.. kafalar karışır

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap