• bir tivitır trendi galiba. insanlar telefon numarlarının son haneleri bir üstüyle veya altıyla değiştirip o numaraya n'aber komşu diye mesaj atıyorlar, bunlar numara komşusu oluyor. sosyalleştirici ve düşürmelere vesile olabilecek bir trend olduğu için türkiye'ye de sıçramasını istediğimden hemen başlığını açayım dedim. gerçi düşününce deneyen olursa da muhtemelen diyalog küfür ve engelle sonuçlanacaktır diye tahmin ediyorum, umarım yanılıyorumdur.
  • numaramın son hanesinin bir alt bir de üst numarasını kaydettim ve kimse yok, teşekkürler.
  • numara komşularım ev halkım olduğundan denemediğim saçma akımdır-gerçi olmasaydı da denemezdim
  • bir adet ergen tarafından aranmam ile haberimin olduğu saçmalık. bu kafayla bu cahil gençliğin başına her türlü bela gelir.
  • gördüğüm en dalyarakça ve saçma akım. çoğu kişi genelde sert tepkiler alıp "bana ne dedi ühüü 3 iqlu" diye zırlıyor. akım ayağına insanları rahatsız etmekten başka birşey değil.
  • an itibariyle twitter'da trend olan hede.
  • bu olayı başlatan kişinin telefon numarası flörtünün, aşık olduğu kişinin ya da eski sevgilisinin telefon numarasıyla bir sayı farklı olduğu için yapmadıysa ben de hiçbir sey bilmiyorum.
  • tanımadığı insanlara mesaj atıp rahatsız ettikten sonra ters cevap alınca ''aayyy arkadaşlar numara komşum gerizekalığğ çıktığğ'' diye yakınan aptal bir tayfanın başlatmış olduğu saçma akım.
  • sapıkça bir eylem
  • numaram baya eski olduğu için bu tür saçmalıklarla rahatsız edilir miyim korkusu yaşatmayan saçma akım
hesabın var mı? giriş yap