• umarim oglagi sadece oksamistir dedirten video.
    insanin aklina turlu turlu seyler geliyor
  • şunu hatırlattı bana. öyle çok linç edilecek bi durum yok gibi ama hoş da değil. böyle eleştirsen olmayacakmış gibi ama doğru olmadığının da farkındaymışsın gibi arada kaldım ben.
  • aklınca bu sahneye özenmiştir:

https://www.youtube.com/watch?v=ktc2n2rjr2q

lakin insanda marlon brando karizması olmayınca avam ve çakma durmaya mahkum oluyor. yine de adam kendince eğlenmiş çok şey etmemek lazım, adamın mesleği kasaplık, keçi ile video çekti diye lanet olsun sana pislik moduna geçmem.

edit: yahu adam kendince sektör buysa kral da benim baba da benim temalı video çekmiş, neden abartıldı ki.
  • reddemeyeciğimiz bir teklif yapmaya hazırlanmaktadır.
  • ''para oğlaktır ama kasap, oğlağı ne zman keseceğini bilmektir''

nusr-et a.ş
  • vito corleone'nin kedisinden esinlenerek yapılmış espri. biriniz koyuna halleniyor demiş, birisi sapıklık demiş. bence adam geyik çevirmiş. az sakin olun gençler.
  • bir sorun göremediğim video.
  • beyler adam kasap. kasap nedir bildin mi? yediğin etin laboratuvar ortamında üretilmediğini de biliyorsundur haliyle. adamın işi oğlaklarla zaten, e bu görüntüde ne var o zaman?
    sapıkça olmayan video, ben güldüm şahsen.
  • ruh hastasısın dedi.

keçi değil kuzudur.
  • bir çok insan hoş gelmeyebilecek bir davranış sergilenen video. ben de bayıldığımı söyleyemem. ancak bir mizansen yapılmak istenmiş. çok kötü de olmamış.

eğer ki süpermarketlerden ya da kasaplardan aldıp akşam eve döndüğünüzde de pişirip löp löp yediğiniz köftelerin, pirzolaların, antrikotların, t-bone'ların bu süpermarket ve kasaplarda üretilip size sunulduğunu zannediyorsanız çok yanılıyorsunuz. zira söz konusu videodakinden çok daha vahşice ve acımasızca kesiliyor o hayvancıklar. görmüyorsunu diye içiniz rahatken bu tip videodan irite oluyorsanız bence sorun videoda değil.
hesabın var mı? giriş yap