• ben bu adamın anadolu kültürünü dünyanın alakasız yerlerinde fütursuzca yaşamasını ve sergilemesini seviyorum . çekinmeden,kim ne der demeden olağan doğallığıyla bizi temsil ediyor .
  • işte o halay

başlığı nusret'in paylaştığı bağımlılık yapan halay videosu olarak açacaktım ama malum karakter sınırı. nusret'in new york şubesinde u can't touch this eşliğinde halay çektiği videodur. tam bir doğu-batı sentezi olmakla beraber garip bir şekilde bağımlı hale getiren videodur. bu adam kimine itici gelebilir ama başarılı biri olduğu inkar edilemez bir gerçek.
  • ne yapsa yakışan, reklam politikası ise mükemmel olan bir kasabın yer aldığı, ilgi çekecek güzel bir videodur.
  • nusret ve yanındaki üç arkadaşının uyumu şahanedir. sanki 3 aydır bu koreografiye çalışıyor gibi ciddiyetle yapmaları güldürdü.
  • valla adam eğlenmeyi biliyor, eğlenceli de olmuş.
  • beyaz yakalı eğlencesi.

yarın plazaların gündemi.
  • başıma bir iş gelmeyecekse ben çok beğendim, alışkanlık yaptı tekrar tekrar izledim. bazı fotoğrafları ile itici olan adam birden gözüme sempatik gözüktü.
  • gözlerim etrafında döndükleri bi kuzu çevirme filan aradı ama bulamadım.

lan neyin kafası restoranda böyle bi acaiplik yapmak.

hoş uymuş müzikle koreografi . verdim şukularını.
  • nusret için stop making stupid people famous diyen adamın içtiğinden istiyorum. adam zaten tüm dünyada meşhur. hem de uzman olduğu işle meşhur oldu.

gayet eğlenceli ve uyumlu bir çalışma olmuş. belli ki daha önceden hazırlanılmış bir koreografi.
  • bildiğin kasap halayı olmuş. kapalı çarşı’ya dükkan açmak nerden aklına geldi be zalım..
hesabın var mı? giriş yap