• türk tabipleri birliği'nin içler acısı halini, kimlerin elinde oyuncak edildiğini gösteren gelişme. https://www.veryansintv.com/…iyi-taniyoruz-fincanci

dün seçilen başkan dr şebnem korur fincancı, 2012'de öcalan'a özgürlük platformunun kurucusu. https://www.evrensel.net/…cilerle-bir-araya-geliyor

ayrıca ergenekon davalarını desteklemiş fethullah'ın çocukları gibi. ergenekon davası bugün olsa yine desteklerim

tabii sesi çıkmayacak kimsenin buna.

edit: gerçekten inanılmaz, şu olayı bile aktroll'lükle geçiştiriyorlar, bakıyorum adam hdp'li zaten, chp'li maskesi takmış. rezilsiniz. kaynak diyor bir de, allah'ın sığırı evrensel gazetesi ve t24 işte daha ne istiyorsun.
  • vay arkadaş, türk tabipler birliği dedik, covid dedik.

yönetenlere bak...kadın açık açık pkk liderine özgürlük istemiş, ergenekon kumpasını savunmuş.

hainleri baştacı etmekte üstümüze yok.
  • öcalanın mektubunu okutan, öcalanın kardeşini tv'lere çıkaran, pkk ile açılım yapan akp'liler şimdi buna çok tepki gösterecek. yanarım yanarım bunların kaypaklığına yanarım. haydi troller alın sazı elinize. sizi kaypak pezevenkler sizi.

edit: okuduğunu anlayamayan sığırlar var, onu da eleştir bunu da eleştir diyorlar. ulan siz ne sığır adamlarsınız, okuduğunuzu anlamıyorsunuz bari gelip burada mallıklarınızı sıçmayın. ben burada ttb'yi savunmadım, ben burada pkk'yı da savunmadım, ben ergenekonu da savunmadım.
    aptalsınız anlamıyorsunuz ama yine yazıyorum: bunu burada eleştirecek aktroll yavşaklar zamanında ergenekon davasının savcısıydı, eleştiren yavşaklar zamanında öcalana alkış tuttu, bunu eleştirecekseniz onu da eleştireceksiniz. bunu yapmazsanız kaypak olursunuz diyorum herif bana mesaj atıp neden ttb'yi eleştirmiyorsun diyor.
    yemin ediyorum çok gerizekalısınız.

edit 2: sığırlar mesajlara devam ediyorlar, hakarettler aynen devam ediyor, neden pkk'yı eleştirmiyormuşum. sizin ben olmayab beyninizi sikeyim. sığırsınız sığır kalacaksınız

edit 3: aşağıda da okuduğunu anlamayan mallar yorum yapmış hakkımda. hoşgeldiniz sığırlar.

edit 4: yazdığım yazı anlaşılması çok zor bir konu değil, yine de gramer ve harf hatalarını düzelttim, gerçi aptallara fayda etmez ama en azından buradaki konuyu anlayabilen yazarlara saygımdan yaptım.

edit 5: ttb her zaman pkk sempatizanları tarafından kullanılıyordu. bu hep böyleydi, yeni bir şey keşfedilmiş gibi tümünüz buraya gelip aynı cümleleri tekrar ediyorsunuz. benim gibi 3-5 kişi farklı olayları hatırlatınca da küfür ediyorsunuz. gerçketen aptalsınız. tıbbi olarak yani.
  • günaydın türkiye dediğim gelişme. biz bunları hep söyledik, yazdık, çizdik ama faşist olduk. chp ve hdp tayfasına hayırlı olsun yeni başkanları.

edit: ahahaha, kendileri gibi düşünmeyen herkesi ak troll olarak damgalayan ve ama akp de osman öcalan'ı tv'ye çıkardı, çözüm süreci yaptı diyen tayfa da gelmiş. hoş geldiniz arkadaşlar. bu komik argümanlarınızı değiştirmeyi düşünüyor musunuz? yoksa böyle devam mı? ne güzel dünya lan.
  • olay iyice rezil bir hal aldı.
    bu olmaz denilen olgularda oldu.
    cumhuriyet savcıları adlı tatile devam ediyor sanırım. bu kişinin başkan olması bu örgütün içinin tamamen boşaldığını gösterir.
  • aranızda anormal derecede mallar var.

aktrol diyeceksen de kardeş, öcalancı, ergenekon kumpasını destekleyen ekip ttb'nin başında ama gerizekalı hala mektup diyor.

mektubu da eleştir bunu da eleştir gerizekalı.

vahim bir olaydır.
  • kendi gibi düşünmeyen herkese aktroll diyen mallar da gelmiş. şimdi bunun akp ile ne alakası var amk??
  • apo hayranının türk tabipler birliğine seçilmesini eleştirenlerin, osman öcalan'ın trt'ye çıkmasını da eleştirdiğini bildiği halde bu rezaleti eleştirenleri trollükle suçlayacaklar gelmiş.

kaynak
  • anladığım kadarıyla türk tabipler birliği seçimlerine türk tabipleri pek itibar etmiyor ve terör tayfa bu alanı eline geçirip istediği gibi at koşturuyor. bunun da çözümü doktorlarımızın organize olup bu seçimlere katılması ve düzgün bir insanı seçmesidir.
    dünya çapında yetenek ve bilgi olarak bizim doktorlarımızın en iyilerinden olduğuna inanıyorum. bu kirlilikten bir an önce kurtulmalarımı umarım.

not: aktrol değilim. geri zekalı gibi "ama osman öcalan trt'ye çıktı" demeniz saçma oluyor. o terörist oraya çıktı burayı da başka terörist yönetsin demenin manası yok. terörist teröristtir ve her yerde kafası ezilmelidir.

ne zaman böyle bi başlık açılsa altına bu tiplemelerden biri gelip şu entry'yi yazıp kaçıyor. mevcut rezilliği whataboutism yapmadan aklayamazsınız zaten. hemen dikkati başka yöne çekin, hemen.
hesabın var mı? giriş yap