• mudo'da, mavi'de filan 75 tl civarında satıyorlar bunu. ondan sonra "o paraya oduncu gömleği mi satılır lan yavşaklar!" deyince vay efendim mağazalarını terkeder miymişim. ederim tabii ibnetörler, duran sizin gibi olsun.
  • şu an üstümde duran. depresyon hırkasının yandan yemişidir benim için. bunu ne zaman giysem rakı içip baba olasım geliyor.
  • 1993 yılında, alacalı desenli bir tanesini kot pantülün içine sokup altta kovboy çizmesi, kemancı'ya gitmişliğim bile var.. o zamanlarda, kayıt yapan güvenlik kameralarının yaygın olmaması en büyük tesellim..
  • itü erkeklerinin default giysisidir. ben de modaya uyayım diye aldım 2 tane geçen. yalnız birini turuncu almışım, ortama çok uyum sağlayamadım. kısfmet.
  • ilk gördüğüm yerde alacağım, müthiş bir gömlek çeşidi. kollarını iliklemeden, önü açık şekilde giyeceğim günleri şimdiden hayal ediyorum. benim hala umudum var, bulucam seni!

edit: istediğim kırmızılı lacivertli desenlisini, neredeyse dört yıl sonra quiksilver'da buldum. içine düz tişört giyip önünü de açınca, yemin ederim bi 7-8 yaş daha genç hissetirdi kendimi! lan, negzel bi şey bu oduncu gömleği yahu... hiçbir zaman üretimi durdurulmasın, birileri hep üretsin. amin.
  • geçmiş zaman efsanesi. olmazsa olmazı gömleğin rengine göre içine giyilen beyaz veya siyah boğazlı penyelerdi. bunun altına da çorap paça şalvarımsı kotlarımızı giyer saçlarımızı yanlardan iyicene gerdirerek tepede hülya avşar edasıyla toplar arzı endam ederdik.
  • içine t-shirt giyip, önünü açmak da bir başka yöntem...
  • 90'lı yılların ortasında moda olmuş, renklerine göre içine de bir adet balıkçı bluzu giyilen gömlek türü.. ve zamanın collezioneu olan tiffany tomato'da kapış satardı bu şeyler.
  • 2 sene tekstil okumuş ama sonunda orman mühendisi olmaya karar vermiş bir dosta alınabilecek en iyi doğum günü hediyesi.
  • her ne hikmetse sinema ve televizyonda hep dürüst, iyi adamların giydiği kıyafet olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap