• üniversitelerimizin akademik kadrolarının özeti.

(bkz: ego) (bkz: ego) (bkz: ego)
  • sosyal deneyin en gözde deneği olmayı başarmış hocadır. farkında olmadan deneye katıldığı ve muazzam bir katkı sağladığı için teşekkürler.
  • soruşturma açarım
    yeni kanunda bişey yapamıyorsunuz
    sosyal deney yapın ama bak dikkatli olun
    hedef kitlenize dikkat edin
    derdiniz ney
    ben geri adım atmayarak sana soruşturma açarım okuldan atılırsın

let the linç begin diyor ve sözlüğün bu hocanın kim olduğunu bulmasını istiyorum. resmen adam ayak parmağından saç teline kadar egodan oluşuyor.

edit geldi : bahsi geçen kişi vedat şiapmış
  • klasik turk ogretim uyesi davranisi. agzinda bir sorusturma lafidir gider aha bunlarin. ac hocam ne sorusturmasi acacaksin merak ediyorum. ne diyeceksin mesela, "haddini bilmez bir ogrenci yanima egilmeden ve etegimi opmeden yaklasti ve sosyal deney yapma tesebbusunde bulunmasindan mutevellit okuldan atilmasina..." bunu mu diyeceksin? daha turkceyi dogru durust konusamaz, 5 yilda 1 makale ya yayinlar ya yayinlamaz, ogrenciye poz keser, caka satar. insallah sacma bir sebeple isten atilirsin egoist ... insan.

edit : adam 675 sayılı khk'yla atılmış ya la! fatih mehmet adlı yazar bilgilendirdi sağolsun. bana bulaşmayın olm benim bedduam adamı sikertir akıllı olun.*
  • bu ne kibir? kız efendice özrünü diliyo bu hala mahalle ağzıyla meseleyi uzatıyor. yancısı da cabası... senin okuttuğun öğrenciden bu memlekete ne hayır gelir ha, mr. ego? ki gelmiyor da zaten, durum ortada.
  • yüksek öğretim kurumları disiplin yönetmeliği'nden haberi olmayan cahil bir öğretim görevlisi tepkisidir.

mevzuatımıza göre okuldan atma cezası verilen haller şunlardır:
    1. örgütlü suç işlemek, suç örgütüne üye olmak, örgüt kurmak
    2. okulda uyuşturucu satmak, satın almak, temin etmek, başkalarına vermek
    3. ateşli silah, mermi, saldırı yapmaya elverişli bıçak benzeri aletler ve patlayıcı maddeler bulundurmak
    4. cinsel saldırı suçu işlemek

bunlar arasında olaydaki fiille ilgili bir şey yok görüldüğü gibi.

zaten kızın fiilinde ceza hukuku açısından da suçun manevi unsuru dediğimiz kast bulunmamakta.

hadi kast olsa bile, yapılan fiil en fazla "yükseköğretim kurumu personelinin, kurum içinde ya da dışında, şeref ve haysiyetini zedeleyen sözlü veya yazılı eylemlerde bulunmak" tanımına girerek 1 aya kadar uzaklaştırma cezası verilmesini gerektirir.

ülkenin akademisyeni, çalıştığı kurumun disiplin yönetmeliğini bilmezken cumhurbaşkanının anayasayı çiğnemesine şaşırmamak lazım.
  • +benimle kavga etmek istiyormuşsunuz?
    -siz öğrenci misiniz?
    +evet
    -ben hocayım bu arada derdiniz ney? sen iyi misiniz kafayı mı yediniz siz? ha?
    +...fatal error bellek read olamadı... yok çok pardon.
  • ulan memlekette herkes mi soruşturma açmaya meraklı be, diye sordurmuş tepkidir.

bu tepkide de ego vardır. ama bir bok olduğundan değildir o ego, bir nevi aşağılık kompleksidir. adam gülüp geçeceğine "soroştormo oçorom tomom mo" diyor. senin hocalığını...
  • (bkz: ben sana hoca olamazsın demedim adam olamazsın dedim)

üniversitede aramızda 2 dönem olan bir arkadaşa deneyi için yardım etmiştim. kız baya teşekkür etmişti,hatta kız arkadaşımı da çağrmıştım deneye o bile çalıştı,görünce selamlaşır sohbet ederdik.
    bu arkadaş okula ar.gör. olarak atanıp sınavıma girince ilk söylediği cümle çok hoşuma gitmişti.
    "oğlum kaldır artık notları yoksa atıcam sınavdan"
  • sırf dayak yememek için öğretim görevlisi olmuş bir adet keko içeren görüntü. sosyal deney de dünyanın en saçma deneyiymiş.
hesabın var mı? giriş yap