• neden herkes hakkını aramıyor da başka bir grup üzerinden prim peşinde?
    bu ülke insanından bir bok olmayacağının yansımasısınız yeminle.

/ öğretmen değilim.
  • klasik ortadoğulu kafası, ben kazanmıyorsam o da kazanmasın kafası oysa biz de talep edelim kazanalım, acaba ben neden hakkımı alamıyorum diye sorup sorgulamak yok, mücadele edelim demek yok, bu topraklara bu ortadoğu bataklığına uğramayan düşünce budur.

kendinden başkalarının kazandığına kafa yormaktansa neden, niçin, nasıl olur diye kafa yorsan kazanabilirdin sanırım ama önce kafa yormalıydın, varsa.

böyle birbirinize düşün tam da istenilen kafa. bu halkın düşmana ihtiyacı yok çünkü bu halk birbirine düşman.
  • istesinler. haklarıdır. bir liseye gidin ve 1800 öğrenci ile sadece ders dışı tenefüsleri birlikte geçirin.
  • haklı bir önerme. yeni nesil öğretmenlere bakın bütün gün instagram da öğrenci paylaşıyorlar, kaldı ki yılda 8 ay çalışan bir kesim için iyi para :))
  • mühendisim ama ilk giriye katılmıyorum.

bir gruba ne oranda zam yapılıyorsa diğerlerine de o yapılmalı. yüzde 50 ise herkese yüzde 50.
  • zamanında düzgün maaş alamadılar diye 2 iş yaptıkları için sizin gibi nesiller yetişmiş.
    cehaleti bu kadar iyi özetleyebilirdiniz. dümdüz cahilsiniz, çünkü siz başkasının iki kuruş fazla almasını kıskanıyorsunuz.

doktorlar da mühendisler de işçi de %50 istesin. niye istemesin amk? istemekte herkes haklı.

edit: ben öğretmen değilim. yok az yat falan diyenler olmuş. kamuda bile değilim ama siz cahilsiniz.*
  • taaaiyyip sen misin lan(?!)
  • bence öğretmenlik kaldırılsın, hatta yasaklansın. ondan sonra mühendis ve doktor bulabilirseniz onlara daha fazla zam yaparsınız.

yani insan kendine küfrettirmekten neden zevk alır anlamam.

sana ne lan kimin ne zam alacağından hırt?
  • toplaşın öğretmen düşmanları, meydan sizindir :)
  • sana mı soracaklardı? öğretmen değilim ama onların zam isteğine karşı çıkacak kadar da hadsiz değilim. kimin, ne kadar zam istediği sizi ilgilendirmez.
hesabın var mı? giriş yap