• otostopla dünyayı gezen gezgin. samimi bir mizacı var . ukulele çalarak ve bileklik satarak yol ve yemek parasını çıkarıyor . bu güne kadar sözlükte başlığının açılmamasına ayrı şaşırdığım şahıs .

https://www.youtube.com/…l/ucixqwbjxwg04mz5-feiwi_w

şuraya da kanalını bırakayım da belki ilginizi çeker .
  • otostopla gezerken nerden estiyse bi anda yardım adı altında para toplayarak çok hassas bir olaya giren gezgin.
    takipteyim. yamuğunu yakalarsam çekerim aşağı.
  • son zamanlarda çok fazla artan gezi kanalları arasından samimiyeti ve kaliteli içerikleriyle öne çıkan kişidir.kimsenin bilmediği türk şehitliği ve 2500 çocuğa yardım yaptığı bölümleri herkesin izlemesi gerekiyor. genel olarak bütün videoları belli bir kalitenin üzerinde ve 30,40 dakikalık bölümleri bir oturuşta izletebilme yeteneğine sahip.

kanalının linki

2500 çocuğa yardım yaptığı bölüm

kimsenin bilmediği türk şehitliği bölümü

yolda tanıştığı daha sonra sevgili olup beraber gezilerine devam ettiği koreli kız ile ilk tanıştığı bölüm
  • karantina döneminde youtube'da keşfedip abonesi olduğum, sırt çantalı genç gezgin.
    müthiş enerjik ve eğlenceli anlatımı var. ayağına taş değmesin, yolun açık olsun bro.
    bu arada heyon iyi kız. kıymetini bil :-)
  • son zamanlarda videolarını izlemekten çok keyif aldığım youtuber.

cesur bir adam, izlerken hem imreniyorum, hem çok hoşuma gidiyor.

izlemenizi tavsiye ederim. çok güzel bir kanal.
  • facebookun önermesiyle tanıdım kendisini, bu pandemi dönemimde hic gidemedigim yerleri sayesinde geziyorum.
  • oğuzhan selam,

buraları okuyorsan ya da bir gün okuyacak olursan diye yazıyorum. videolarını ve koreli sevgilin heyon'la yelken açtığın maceralarınızı severek takip ediyorum. nepal maceranız çok güzeldi. özellikle tırmanış yolculuğunuz.

çoğu gezgin ya da gezginim diyen insan ülkelerin başkentlerine ya da önde gelen şehirlerine gidiyor. üç beş fotoğraf çektirip x sayıda ülke gezdim diyor. ama sen gerek yerel kısımlara gidiyor, gerek oranın insanlarıyla muhatap oluyorsun ve gezginlik ruhunu yaşıyorsun bunu farkettim. videolarında neredeyse hiç küfür ettiğine denk gelmedim. belki kesiyor da olabilirsin ama videonu izlerken nepal'de ki muavine türkçe sövmen kahkahalara boğdu diyebilirim. ben yerinde olsam bir tane geçirirdim iyi sabır var sende.*

az önce sao paulo'da çektiğin ilk videonu izledim, ikinizin de mutluluğu ve enerjisi net hissediliyor. video bittikten sonra bir gün ben de kendime vakit yaratacağım ve sırt çantamı alıp yollara çıkacağım diye söz verdim kendi kendime. umarım çıkmış olduğunuz bu güzel yolculuğunuzda her şey gönlünüzce olur.

(bkz: yırtık pantolon)
  • yırtık pantolon kanalının sahibi youtuber.
    58. bölümde heyong ile başlayan ilişkileri, kanalında yayınladığı videoları daha sevimli ve değerli kılıyor. heyong yok ise izlemiyoruz. onun kırık türkçesi, şaşkınlık anlarında ortaya koyduğu jest ve mimikleri, videoları hoş kılıyor.

oğuzhan!
    o kızdan vazgeçme. gittiğin her yere götür yengeyi.

bir de; olum o brezilyadaki rio bölümündeki götler ne öyle.
  • am-göt-meme üçlemesini küfür, alay etme ve hanzolukla yoğurarak aptalca videolar çeken vatandaş.
  • güzel geziyorsun bizede gösteriyorsun ancak her videonun görselinde am göt koymana gerek yok izlemek gelmiyor içimden.

korelinin sonu ne olacak çok merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap