2620 entry daha
  • nedir bu adamın numarası diye video video geziyorum, yok abiciğim, kesinlikle ilkokul 3 seviyeye oynuyor. adamın suratında mimik bile yok. yemin ederim yaşayıp yaşamadığına emin olamadım. o kadar robotik, o kadar plastik, o kadar yapay. aşırı sevimsiz, aşırı komik değil.
  • sitcom talk show yapan youtuber. ağzından çıkan her kelimeye yüzleri kızarana kadar kahkaha atan ekibinin benzeri sitcom komedi dizilerine benzetiyorum, kahkaha sesini duyan izleyicide otomatik olarak gülüyor ve gülümsüyor. yaptığı 'espriler' veya 'komiklikler'in çoğu misafilerine veya arkadaşlarına gömerek yaptığı şakalardan geliyo.tıpkı bi kıza komik görünmek için yanındaki arkadaşına gömen azman gibi. sıkıyosa arkadan hiç bi destek sesi gelmeden ve başkalarına hakaret edercesine şakalar yerine daha yaratıcı şakalar yapsında marifetini o zaman görelim. kendisininde dediği gibi 'körler ülkesinde tek gözlü insan kral oluyor'. boktur, çöptür vs demiyorum, ekrana dair yeteneği var ama komedinin bitme derecesine geldiği ülkede bu adamın bu kadar komik bulunması normal bi durum.
  • boş zamanlarında onedio’dan iq testine girdiğini düşündüğüm youtuber. hal ve hareketleri oldukça itici. konuşurken de sürekli bir ‘hööött’ havası var. kendini ifade etmekte zorlanan 15-16 yaşındaki ergenler için iyi bir idol olabilir.
  • önüne gelen herkese salladıktan sonra ancak meşhur olabilmiş, bir sinema mezununa yakışmayacak 2 adet filmi bulunan ünlümsü. türk sinemasına bu kadar sallayıp bu kadar boktan bir film yapmasının mantıklı bir açıklaması vardır umarım. yaptığı şarkılar eğlenceli ve dinlemeye değer.
  • ilk karşılaşıldığında sempatik ve dinlemeye değer gelen, zamanla kendinden uzaklaştıran yutubır. aslında bir çok alanda çalışma yapıyor ama en çok tanınmasına vesile olan yer youtube olduğu için bu tanım üzerine yapıştı.

babalatv'de ergenekon vs. bir kaç ciddi konuyla ilgili yaptığı yorumlar hoşuma gitmişti, baba avantajını kullanarak verdiği enteresan bilgiler de hoştu. sonuç olarak 2 yıl önce falan baya bir izliyordum. sonra onedio'ya çıktı, her zaman söylediği gibi "40 dakika ne konuşacaz lan???" sorusunun cevabını kendi de tam verememeye başladı. yani o kadar dağıldı ki içeriği sadece zamanı doldurmak için bir şeyler anlatmaya başladı. sonra bir baktım bir süre sonra izlemeyi bırakmışım.

konuşmuş olmak için konuşmakla, bir şeyler anlatmak için konuşmak arasındaki ince çizgiyi ne yazık ki kaybetti. belki de hiç girmek istemediği popüler kültür değirmenine daldı ve bu değirmen herkese yaptığı gibi yavaş yavaş kendisini de öğütüyor. tabi sonuç olarak bedava konuşmak da karın doyurmuyor, bir şekilde bu becerisini, popüleritesini paraya çevirmesi lazımdı falan filan. bilemiyorum sözlük.
  • adam malak malak videolar çekiyor para köpürtüyor.sen adamın arabasının sol marşpiyeline bakarak helal olsun kazanıyor diyorsun.ya inanın bu ülke daha iyisini hak etmiyor.
3033 entry daha
hesabın var mı? giriş yap